REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Posprzątajmy świat, posprzątajmy nasz powiat

Powiat

Pod takim hasłem w najbliższy weekend odbędzie się akcja sprzątania terenów w Wyszkowie, gminach Brańszczyk i Zabrodzie. Własną akcję porządkową organizuje także społeczność Choszczowego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Z inicjatywy Klubu Kolarskiego Catena Wyszków, Polskiego Związku Wędkarskiego Koło nr 88 w Wyszkowie i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Brańszczyk „Odnowa” 18-20 września odbędzie się akcja pod hasłem „Posprzątajmy świat, posprzątajmy nasz powiat”. Jest ona częścią kampanii „Sprzątanie świata”. Zostanie dofinansowana z budżetu gminy Wyszków i powiatu wyszkowskiego. Harmonogram akcji:

Piątek, 18 września

- szkoły, przedszkola z gminy Wyszków

- szkoły i przedszkola z gminy Brańszczyk

- szkoły z gminy Zabrodzie

- godz. 13.00 - zbiórka na przystani w Brańszczyku (sprzątanie linii brzegowej)

- godz. 15.00 - sprząta społeczność WiP Wyszków (zbiórka na Skwerze Jana Pawła II przy Sanktuarium św. Idziego w Wyszkowie)

Sobota, 19 września

- godz. 9.00 - sprząta Polski Związek Wędkarski Koło 88 (zbiórka na Skwerze Jana Pawła II przy Sanktuarium św. Idziego w Wyszkowie)

- godz. 9.00 - zbiórka w Mostówce przy tablicy na wrzosowiskach (trasa Mostówka-Anastazew-Podgać - żółty szlak turystyczny)

- godz. 16.00 - "Sprzątamy Choszczowe" - ul. Wspólna, Spacerowa, Szkolna (gm. Zabrodzie) - zbiórka przy placu zabaw. Na zakończenie ognisko

Niedziela, 20 września

- godz. 10.00 - sprząta Klub Kolarski Catena Wyszków (zbiórka przy pralni przy ul. Warszawskiej)

- godz. 15.00 - zbiórka na parkingu przed cmentarzem w Brańszczyku (sprzątanie szlaku konnego im. prof. Ludwika Maciąga).

Organizatorzy zapewniają worki i odbiór śmieci. 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Katarzyna
Lasy powiatu wyszkowskiego to jedno wielkie wysypisko śmieci. I nikt z tym nic nie robi. Wokół wybudowanego za ciężkie pieniądze Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Długosiodle wala się mnóstwo śmieci, worków, opon itp i nikt nie ruszy tyłka, żeby zrobić z tym porządek.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA