REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zapraszamy na bieg „Rybienkowska Pętla”

Sport

Zapraszamy 19 września na bieg w ramach obchodów 90-lecia Rybienka Leśnego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Szczegółowe informacje o biegu organizowanym w ramach pikniku „90 lat Rybienka Leśnego” przez WOSiR Wyszków oraz KB Wyszków:

1) Data: 19 września

2) Start: godz. 13:00

3) Koniec: godz. 15:00

4) Miejsce startu i mety: Wyszków - Rybienko Leśne, ul. Wołowskiego/ Broniewskiego (k. Restauracji Baśniowa)

5) Trasa: pętla o długości ok. 5 km, która będzie pokonywana wielokrotnie (maksymalnie 3-4 razy). Trasa zostanie oznakowana w newralgicznych miejscach (zmiana kierunku biegu/ zakręty) za pomocą biało czerwonej taśmy;

6) Dla kogo: zachęcamy wszystkich biegaczy/ nordic walking, którzy już biegają ewentualnie chcą rozpocząć przygodę z bieganiem. Początkujący biegacze nogą liczyć na wsparcie zawodników KB Wyszków służący na każdym etapie radą i pomocą; bieg ma charakter rekreacyjny.

6) Przebieg biegu:

Bieg (pierwszą pętlę) rozpoczynamy o godz. 13:00. Uczestniczą w niej osoby, które zadeklarują wcześniej udział w biegu albo wcześniej tego nie zrobili ale przyszli i będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu. Trasa licząca ok. 5 km zostanie pokonana kilkukrotnie (3-4) w zależności od tempa, którym będzie biegł zawodnik. Na trasie będą znajdowali się także biegacze KB biegnący różnym tempem, aby towarzyszyć biegaczom amatorom. Po przebiegnięciu pętli, zawodnik może biec kolejną, a w przypadku zmęczenia może odpocząć i wystartować/dołączyć do biegu w dowolnym momencie. Jeśli ktoś nie wystartował o 13:00 to również może dołączyć w dowolnym momencie.

7) Finał biegu: finałową pętlę rozpoczynamy ok. godz. 14:15, tak aby linię mety przekroczyć między godz. 14:45-15:00; czyli tuż przed otwarciem Zlotu Pojazdów Zabytkowych o godz. 15:00.

W trakcie biegu zawodnicy KB Wyszków zarówno na trasie jak i w namiocie, będą zachęcać wszystkich do aktywności, przekazując wskazówki "Jak zacząć...".

9) Trasa „Rybienkowskiej Pętli” oraz plan pikniku „90 lat Rybienka Leśnego”. Zarazem miejsca startu/ mety „Rybienkowskiej Pętli” - na załączonych zdjęciach.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA