REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Sport dla wszystkich w Brańszczyku

Powiat

Gmina Brańszczyk bierze udział w Sportowym Turnieju Miast i Gmin, który ma na celu zaktywizować jak największy procent mieszkańców do aktywności. Na zainteresowanych w dniach 1 - 7 października czekają biegi rekreacyjne, spacer seniora, rajd rowerowy, zawody jeździeckie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w wydarzeniach tego Tygodnia. W kalendarzu widać, że każdy może wziąć w nich udział. Dla najmłodszych biegi rekreacyjne w szkołach, dla seniorów spacer w miłym towarzystwie. Zapraszamy też rodziny, znajomych, sąsiadów do udziału w tej przyjemnej i pożytecznej akcji.

- Niech ten Tydzień będzie początkiem stałych akcji związanych ze zdrowiem, integracją społeczną, radością i odpoczynkiem na świeżym powietrzu - zachęcają organizatorzy.

Udział w tym przedsięwzięciu w skali krajowej daje gminie szansę otrzymania cennych nagród za procentowo największy udział mieszkańców. Dodatkowo premiowane są najoryginalniejsze pomysły zachęcające do powszechnego udziału mieszkańców. 

Kalendarz planowanych imprez turniejowych:

1 - 7 października - "Sztafeta szkolna" szkół gminnych w Brańszczyku. Miejsce imprezy - tereny szkolne.

2 - 3 października - Bieg 24-godzinny granicami gminy Brańszczyk start godz. 12.00. Miejsce imprezy - granice gminy Brańszczyk.

3 października - "Hubertus" jeździecki (konne zawody jeździeckie i zawody kawaleryjskie) start godz. 12.00 - 18.00. Miejsce imprezy - ul. Bielińska

4 października - "Jesienno-dębowy rajd rowerowy", start godz. 12.00. Miejsce - teren gminy Brańszczyk.

6 października - "Spacer seniora", godz. 17.00 - 18.00. Miejsce - teren gminy Brańszczyk.

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówBrańszczykGmina BranszczykSportowy Turniej Miast i GminXII Europejski tydzień sportu

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA