REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Edukido zaprasza na zajęcia pokazowe!

Miasto

Edukido wraca z zajęciami i już teraz wie, że ten rok będzie wyjątkowy. A to za sprawą celu, który firma stawia przed sobą. Otóż, w tym roku postara się odpowiedzieć na pytanie: czy uczymy bawiąc, czy bawimy ucząc? Och, nam to wygląda na dylemat porównywalny z pytaniem, co było pierwsze: jajko czy kura…

REKLAMA

Edukido to już dobrze zakorzeniona na naszym rynku firma, prowadząca zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem klocków Lego®. Rozwija kreatywność oraz samodzielność. Uczy logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Przy okazji wpaja też wiedzę teoretyczną. Na zajęciach, na których powstanie klinika weterynaryjna, dziecko dowie się, czy może poczęstować swojego pupila czekoladą? Jeżeli zbuduje latarnię morską, odpowie na pytanie, dlaczego morze nie jest oceanem? Natomiast gdy Twój starszak zbuduje maszynę górniczą z silnikiem, wyjaśni Ci zasadę działania kół zębatych i wyjawi tajemnicę powstawania węgla. Już nigdy nie spojrzysz na skrzyp polny tak beztrosko!

Dzieci w wieku 4-12 lat zapraszamy na zajęcia pokazowe, które odbędą się w tygodniu 21-25 września:

- dla dzieci 4-5 lat: poniedziałek godz. 16.00 bądź wtorek godz. 17.10 (do wyboru)

- dla dzieci 6-7 lat: środa godz. 17.10 oraz czwartek godz. 17.10 (do wyboru)

- dla dzieci w wieku 8+: poniedziałek godz. 17.10

Obowiązują zapisy pod nr tel. 510 141 861, wyszkow@edukido.com.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Oprócz zajęć cotygodniowych Edukido poleca się na jednorazowe warsztaty. Warsztaty przeprowadzane w klasie lub grupie przedszkolnej pozwolą nie tylko uatrakcyjnić szkolne święta (Dzień Chłopaka, szkolny festyn, Mikołajki), ale też przekazać dzieciom zagadnienia z podstawy programowej.

„Potęga wiatru” to warsztat o odnawialnych źródłach energii, na którym zbudowane przez dzieci modele wiatr wprawi w ruch! Zaś „Symbole narodowe” to wymarzony warsztat na listopad oraz maj. Nawet jęz. polskiego można uczyć na klockach. Jak? Przekonaj się, zapraszając Edukido do swojej szkoły/przedszkola (tel. 510 141 861).

Zapraszamy na www.edukido.com.pl

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA