REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Poszukiwany listem gończym członek grupy przestępczej zatrzymany

Na Sygnale

43-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, poszukiwany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i podszywanie się pod policjanta, został zatrzymany przez wyszkowską policję. Mężczyzna trafił do zakładu karnego.

REKLAMA

Wyszkowscy funkcjonariusze ustalili, że na terenie miasta przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany listem gończym. Policjanci ustalili miejsce jego przebywania i 9 września przystąpili do jego zatrzymania. Mężczyzna był zaskoczony szybką akcją mundurowych. Przewieziono go do komendy, skąd po czynnościach został doprowadzony do zakładu karnego. 43-latek z Wyszkowa został skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wprowadzanie w błąd co do tożsamości oraz podszywanie się za policjanta. Po raz kolejny zaangażowanie wyszkowskich policjantów spowodowało, że osoby poszukiwane nie unikną odpowiedzialności karnej. Wyszkowski Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób prowadzi w ciągu roku poszukiwania około 20 osób zaginionych, około 40 osób poszukiwanych listami gończymi i ponad 80 osób poszukiwanych do spraw kryminalnych.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA