REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wydział Komunikacji ma nową siedzibę

Powiat

Od 9 września do dyspozycji interesantów jest nowa siedziba Wydziału Komunikacji powiatu wyszkowskiego przy ul. Świętojańskiej 82a w Wyszkowie. Zmieniły się nie tylko warunki lokalowe, ale także standardy obsługi. Zniesiono system zapisów do rejestracji pojazdów. W nowej lokalizacji klienci korzystają z biletomatu oraz rezerwacji poprzez system internetowy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Ponad 315 metrów kwadratowych powierzchni, przestronna sala obsługi, duży parking, system kolejkowy i możliwość internetowej rejestracji wizyt - to najważniejsze udogodnienia dla odwiedzających Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Wydział Komunikacji to komórka Starostwa, która obsługuje największą liczbę klientów. Dziennie dochodzi ona nawet do 200 osób. W powiecie wyszkowskim zarejestrowanych jest 76 tysięcy pojazdów. Na przeprowadzkę Wydział czekał od 2017 roku, bowiem wtedy rozpoczęto prace związane z przeniesieniem. Prace budowlane zakończono w czerwcu tego roku, by już we wrześniu wydział mógł obsługiwać klientów w nowym budynku. Wydział przeniesiono wraz z archiwum - 14 ton dokumentów. Inwestycja kosztowała około 1,5 mln zł. W wydziale pracuje 20 osób.

Symbolicznego otwarcia nowej siedziby Wydziału Komunikacji dokonali starosta Jerzy Żukowski, wicestarosta Leszek Marszał, naczelnik Wydziału Komunikacji Joanna Mielcarz i pani Katarzyna - pierwsza klientka w nowej siedzibie. Modlitwę w intencji pracowników i klientów odmówił ks. dziekan Zdzisław Golan. W krótkim otwarciu wzięli udział samorządowcy oraz pierwsi klienci, którzy pojawili się już przed godziną 7.00. Na wszystkich gości wydziału czekał słodki prezent. 

Przypominamy, że zniesiono system zapisów do rejestracji pojazdów. W nowej lokalizacji klienci pobierają numerek z biletomatu, po czym zostają przekierowani do odpowiedniego stanowiska. Wizyty można zarezerwować także poprzez internetowy system rezerwacji wizyt pod adresem: https://bezkolejki.eu/spwyszkow

Wydział Komunikacji przy ul. Świętojańskiej 82a w Wyszkowie pracuje w następujących godzinach:

- Pon.: 8.00-16.00 (rejestracja pojazdów do godz. 15.00)

- Wt.: 8.00-18.00

- Śr.-pt.: 8.00-16.00 (rejestracja pojazdów do godziny 15.00)

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Kasia
A moze ma ktos nr do tej siedziby?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA