REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wydział Komunikacji ma nową siedzibę

Powiat

Od 9 września do dyspozycji interesantów jest nowa siedziba Wydziału Komunikacji powiatu wyszkowskiego przy ul. Świętojańskiej 82a w Wyszkowie. Zmieniły się nie tylko warunki lokalowe, ale także standardy obsługi. Zniesiono system zapisów do rejestracji pojazdów. W nowej lokalizacji klienci korzystają z biletomatu oraz rezerwacji poprzez system internetowy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Ponad 315 metrów kwadratowych powierzchni, przestronna sala obsługi, duży parking, system kolejkowy i możliwość internetowej rejestracji wizyt - to najważniejsze udogodnienia dla odwiedzających Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Wydział Komunikacji to komórka Starostwa, która obsługuje największą liczbę klientów. Dziennie dochodzi ona nawet do 200 osób. W powiecie wyszkowskim zarejestrowanych jest 76 tysięcy pojazdów. Na przeprowadzkę Wydział czekał od 2017 roku, bowiem wtedy rozpoczęto prace związane z przeniesieniem. Prace budowlane zakończono w czerwcu tego roku, by już we wrześniu wydział mógł obsługiwać klientów w nowym budynku. Wydział przeniesiono wraz z archiwum - 14 ton dokumentów. Inwestycja kosztowała około 1,5 mln zł. W wydziale pracuje 20 osób.

Symbolicznego otwarcia nowej siedziby Wydziału Komunikacji dokonali starosta Jerzy Żukowski, wicestarosta Leszek Marszał, naczelnik Wydziału Komunikacji Joanna Mielcarz i pani Katarzyna - pierwsza klientka w nowej siedzibie. Modlitwę w intencji pracowników i klientów odmówił ks. dziekan Zdzisław Golan. W krótkim otwarciu wzięli udział samorządowcy oraz pierwsi klienci, którzy pojawili się już przed godziną 7.00. Na wszystkich gości wydziału czekał słodki prezent. 

Przypominamy, że zniesiono system zapisów do rejestracji pojazdów. W nowej lokalizacji klienci pobierają numerek z biletomatu, po czym zostają przekierowani do odpowiedniego stanowiska. Wizyty można zarezerwować także poprzez internetowy system rezerwacji wizyt pod adresem: https://bezkolejki.eu/spwyszkow

Wydział Komunikacji przy ul. Świętojańskiej 82a w Wyszkowie pracuje w następujących godzinach:

- Pon.: 8.00-16.00 (rejestracja pojazdów do godz. 15.00)

- Wt.: 8.00-18.00

- Śr.-pt.: 8.00-16.00 (rejestracja pojazdów do godziny 15.00)

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Kasia
A moze ma ktos nr do tej siedziby?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Okradł kościół dla ekskomuniki
Niebieski proboszcz miał nasłać na parafialnina policję, gdy ten mu powiedział, że miał kontakt z osobą chorą na Covid-19. I dziwić się, że ludziska odpływają z kościoła. Za parę lat katabasy odczują skutki swej arogancji. Nie będzie wiernych, do kościoła będą chodzić osoby głęboko wierzące.
Youseff
Dzielisz? Płać!
Skandal z tą decyzją. Niech nie umarzają kolegom podatków to będą pieniądze! Jak zwykle zwykły Kowalski dostaje po tyłku
Moni
Dzielisz? Płać!
A czemu gmina zasłania się ustawą wywłaszczeniową , deweloperom sprzedaje grunt bez dojazdu , bo po co ich na koszty narażać , jak deweloper wybuduje to wtedy funduje mu władza drogę do bloku . Przykład blok przy wiadukcie, Apartamentu Piłsudskiego. Bez wyjazdu, bez chodnika , laka . Deweloper nie zadbał o mieszkańców, ma to zrobić Grześ. Teraz niby remont obwodnicy ,dla dewelopera robią wyjazd i deweloper już ogłasza dwa następne bloki w tym miejscu . Burmistrz na dewelopera bardzo otwarty a mieszkańcom podatek , a co !
Kaja

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Sobota
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Kryspiny, Norberta, Sabiny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA