REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wydział Komunikacji ma nową siedzibę

Powiat

Od 9 września do dyspozycji interesantów jest nowa siedziba Wydziału Komunikacji powiatu wyszkowskiego przy ul. Świętojańskiej 82a w Wyszkowie. Zmieniły się nie tylko warunki lokalowe, ale także standardy obsługi. Zniesiono system zapisów do rejestracji pojazdów. W nowej lokalizacji klienci korzystają z biletomatu oraz rezerwacji poprzez system internetowy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Ponad 315 metrów kwadratowych powierzchni, przestronna sala obsługi, duży parking, system kolejkowy i możliwość internetowej rejestracji wizyt - to najważniejsze udogodnienia dla odwiedzających Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Wydział Komunikacji to komórka Starostwa, która obsługuje największą liczbę klientów. Dziennie dochodzi ona nawet do 200 osób. W powiecie wyszkowskim zarejestrowanych jest 76 tysięcy pojazdów. Na przeprowadzkę Wydział czekał od 2017 roku, bowiem wtedy rozpoczęto prace związane z przeniesieniem. Prace budowlane zakończono w czerwcu tego roku, by już we wrześniu wydział mógł obsługiwać klientów w nowym budynku. Wydział przeniesiono wraz z archiwum - 14 ton dokumentów. Inwestycja kosztowała około 1,5 mln zł. W wydziale pracuje 20 osób.

Symbolicznego otwarcia nowej siedziby Wydziału Komunikacji dokonali starosta Jerzy Żukowski, wicestarosta Leszek Marszał, naczelnik Wydziału Komunikacji Joanna Mielcarz i pani Katarzyna - pierwsza klientka w nowej siedzibie. Modlitwę w intencji pracowników i klientów odmówił ks. dziekan Zdzisław Golan. W krótkim otwarciu wzięli udział samorządowcy oraz pierwsi klienci, którzy pojawili się już przed godziną 7.00. Na wszystkich gości wydziału czekał słodki prezent. 

Przypominamy, że zniesiono system zapisów do rejestracji pojazdów. W nowej lokalizacji klienci pobierają numerek z biletomatu, po czym zostają przekierowani do odpowiedniego stanowiska. Wizyty można zarezerwować także poprzez internetowy system rezerwacji wizyt pod adresem: https://bezkolejki.eu/spwyszkow

Wydział Komunikacji przy ul. Świętojańskiej 82a w Wyszkowie pracuje w następujących godzinach:

- Pon.: 8.00-16.00 (rejestracja pojazdów do godz. 15.00)

- Wt.: 8.00-18.00

- Śr.-pt.: 8.00-16.00 (rejestracja pojazdów do godziny 15.00)

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Kasia
A moze ma ktos nr do tej siedziby?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
A ja chętnie odkupie te domy od urzędników po 350 tys. zł np. od p. Kozon albo od p. Gołębiewskiej w dodatku razem z działką w centrum miasta. To chyba jakiś do generalnego remontu ten dom za taką cenę bo sama działka warta z 200 tyś?
Prym
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Do "Do obywatel wwy" - oj głupis ty, kto by nie chciał mieć takich dzialek ale niestety nie każdy może i nie każdy wie gdzie droga krajowa ma być budowana. A kto wie to kupuje - a ty zazdrościsz chyba. Ciekawsze jest za co? No ale to już nie nasza sprawa.
Mieszkaniec
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Zaiste ciekawa lektura. Po co urzędniczce miejskiej trzy działki w Wyszkowie przeznaczone w części pod przemysł w części pod drogę krajową, nabyte pomiędzy 2018 a 2019r.?
Do obywatel wwy
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Poniedziałek
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Beaty, Juliana, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA