REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Reck Dance" walczy o "Roztańczony Narodowy"

Rozrywka

Reck Dance - wyszkowski zespół disco polo - walczy o u udział w konkursie "Debiuty" Roztańczony PGE Narodowy. Wysyłając sms, możemy pomóc wyszkowianom w drodze na największą muzyczną scenę disco w Polsce.

REKLAMA

Zespół Reck Dance został zgłoszony do weryfikacji przez komisję konkursową, a po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji, został zakwalifikowany do plebiscytu na stronie Debiuty Roztańczony PGE Narodowy, gdzie głosują fani. Aby oddać głos na zespół Reck Dance, należy wysłać sms pod numer 73601 o terści DEBIUT.114. Cztery zespoły z największą liczbą głosów zostaną zakwalifikowane do koncertu na największej scenie muzycznej Stadionu Narodowego. Koncert odbędzie się 25 września. 

Zespół Reck Dance startuje z piosenką "Wyjątkowa". Wokalistą zespołu jest Wojtek Kalinowski, z zawodu ratownik medyczny pracujący w wyszkowskim szpitalu. Do walki zagrzewa go promotor zespołu Aga Böhm. 

- Prosimy serdecznie o wsparcie smsowe Reck Dance. Ten występ daje szansę na spełnienie marzeń Wojtka o karierze na miarę Boys.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA