REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Reck Dance" walczy o "Roztańczony Narodowy"

Rozrywka

Reck Dance - wyszkowski zespół disco polo - walczy o u udział w konkursie "Debiuty" Roztańczony PGE Narodowy. Wysyłając sms, możemy pomóc wyszkowianom w drodze na największą muzyczną scenę disco w Polsce.

REKLAMA

Zespół Reck Dance został zgłoszony do weryfikacji przez komisję konkursową, a po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji, został zakwalifikowany do plebiscytu na stronie Debiuty Roztańczony PGE Narodowy, gdzie głosują fani. Aby oddać głos na zespół Reck Dance, należy wysłać sms pod numer 73601 o terści DEBIUT.114. Cztery zespoły z największą liczbą głosów zostaną zakwalifikowane do koncertu na największej scenie muzycznej Stadionu Narodowego. Koncert odbędzie się 25 września. 

Zespół Reck Dance startuje z piosenką "Wyjątkowa". Wokalistą zespołu jest Wojtek Kalinowski, z zawodu ratownik medyczny pracujący w wyszkowskim szpitalu. Do walki zagrzewa go promotor zespołu Aga Böhm. 

- Prosimy serdecznie o wsparcie smsowe Reck Dance. Ten występ daje szansę na spełnienie marzeń Wojtka o karierze na miarę Boys.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org