REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Szalone nożyczki" obejrzymy w grudniu

Kultura

Spektakl teatralny pt. "Szalone nożyczki", który miał się odbyć w WOK „Hutnik" w Wyszkowie 20 września, został przełożony na późniejszy termin.

REKLAMA

Jak poinformował organizator, z powodu obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną został zmuszony przenieść spektakl na 13 grudnia (niedziela) 2020 r. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność, nie ulegają zmianie miejsca, na które zakupili Państwo bilety ani godzina spektaklu. W przypadku jakichkolwiek pytań należy kontaktować się z kanałem kupna biletów, z kasą WOK „Hutnik" lub organizatorem: 

Kasa WOK Hutnik: tel. 575 064 349 (kasa czynna pon.-pt. 8.00-19.00)

Organizator: Piotr Kotnowski tel. 509 728 385

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

MIESZKANIC WYSZKOWA
Zamknąć Hutnik na cztery spusty i tak się tam nic nie dzieje.
Wyszkowianka anka
No właśnie, czy to jest ekonomicznie opłacalne trzymać kilkunastu pracowników za publiczne pieniądze w placówce w której praktycznie NIC SIĘ NIE DZIEJE? Kowalski do zwolnienia natychmiast, a razem z nim cała ta przyrosła do stołków ekipa od elastycznej księgowości, handlu łososiem i jajami

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA