REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wyszkowskie akcenty w Opolu

Rozrywka

Wyszkowianka Małgorzata Uściłowska, znana jako Lanberry, wygrała konkurs Premiery podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Młoda gwiazda wykonała na legendarnej scenie Amfiteatru swój najnowszy utwór "Plan awaryjny", zapowiadający nowy album. Natomiast w koncercie Opolska Rewia Gwiazd mogliśmy zobaczyć inną mieszkankę powiatu wyszkowskiego - Patrycję Runo z zespołem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Lanberry dołączyła do zaszczytnego grona laureatów Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Rok temu zwycięstwo świętowała Ania Karwan za piosenkę "Słucham cię co tydzień w radiu", a w poprzednich latach wygrywali m.in. Tulia za utwór "Jeszcze cię nie ma", Enej za "Skrzydlate ręce", Zakopower za utwór "Boso", Patrycja Markowska za "Świat się pomylił", czy chociażby Virgin za "Szansę". Utwór "Plan awaryjny" zapowiada nadchodzący album Lanberry. Obejrzyjcie teledysk:

Natomiast 5 września na żywo w TVP1 w koncercie Opolska Rewia Gwiazd wystąpiła Patrycja Runo - gwiazda muzyki romskiej na stałe związana z ziemią wyszkowską. Patrycja Runo wystapiła m.in. obok Haliny Frąckowiak, Marleny Drozdowskiej, Czerwonych Gitar, Trubadurów, Kombi.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


LanberryPatrycja RunoOpoledebiutykoncertWyszków

Komentarze

Gruby
Antypatyczna, sztuczna i naprawdę przeciętna wokalistka. Piosenki da się przeżyć, ale na żywo naprawdę nie rzuca na kolana. Cały czas czuć od niej udawanie.
Wezyr
szkoda Opola, poziom szalenie słaby, okrutna nuda, kolejna "rzecz" w tym kraju umiera na naszych oczach

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA