REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wyszkowskie akcenty w Opolu

Rozrywka

Wyszkowianka Małgorzata Uściłowska, znana jako Lanberry, wygrała konkurs Premiery podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Młoda gwiazda wykonała na legendarnej scenie Amfiteatru swój najnowszy utwór "Plan awaryjny", zapowiadający nowy album. Natomiast w koncercie Opolska Rewia Gwiazd mogliśmy zobaczyć inną mieszkankę powiatu wyszkowskiego - Patrycję Runo z zespołem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Lanberry dołączyła do zaszczytnego grona laureatów Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Rok temu zwycięstwo świętowała Ania Karwan za piosenkę "Słucham cię co tydzień w radiu", a w poprzednich latach wygrywali m.in. Tulia za utwór "Jeszcze cię nie ma", Enej za "Skrzydlate ręce", Zakopower za utwór "Boso", Patrycja Markowska za "Świat się pomylił", czy chociażby Virgin za "Szansę". Utwór "Plan awaryjny" zapowiada nadchodzący album Lanberry. Obejrzyjcie teledysk:

Natomiast 5 września na żywo w TVP1 w koncercie Opolska Rewia Gwiazd wystąpiła Patrycja Runo - gwiazda muzyki romskiej na stałe związana z ziemią wyszkowską. Patrycja Runo wystapiła m.in. obok Haliny Frąckowiak, Marleny Drozdowskiej, Czerwonych Gitar, Trubadurów, Kombi.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


LanberryPatrycja RunoOpoledebiutykoncertWyszków

Komentarze

Gruby
Antypatyczna, sztuczna i naprawdę przeciętna wokalistka. Piosenki da się przeżyć, ale na żywo naprawdę nie rzuca na kolana. Cały czas czuć od niej udawanie.
Wezyr
szkoda Opola, poziom szalenie słaby, okrutna nuda, kolejna "rzecz" w tym kraju umiera na naszych oczach

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Okradł kościół dla ekskomuniki
Niebieski proboszcz miał nasłać na parafialnina policję, gdy ten mu powiedział, że miał kontakt z osobą chorą na Covid-19. I dziwić się, że ludziska odpływają z kościoła. Za parę lat katabasy odczują skutki swej arogancji. Nie będzie wiernych, do kościoła będą chodzić osoby głęboko wierzące.
Youseff
Dzielisz? Płać!
Skandal z tą decyzją. Niech nie umarzają kolegom podatków to będą pieniądze! Jak zwykle zwykły Kowalski dostaje po tyłku
Moni
Dzielisz? Płać!
A czemu gmina zasłania się ustawą wywłaszczeniową , deweloperom sprzedaje grunt bez dojazdu , bo po co ich na koszty narażać , jak deweloper wybuduje to wtedy funduje mu władza drogę do bloku . Przykład blok przy wiadukcie, Apartamentu Piłsudskiego. Bez wyjazdu, bez chodnika , laka . Deweloper nie zadbał o mieszkańców, ma to zrobić Grześ. Teraz niby remont obwodnicy ,dla dewelopera robią wyjazd i deweloper już ogłasza dwa następne bloki w tym miejscu . Burmistrz na dewelopera bardzo otwarty a mieszkańcom podatek , a co !
Kaja

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Sobota
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Kryspiny, Norberta, Sabiny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA