REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rykowisko jeleni w Puszczy Białej - zapraszamy na niezwykłą wyprawę

Turystyka

Powoli rozpoczyna się okres rui u jeleni, czyli rykowisko. Słychać już pierwsze ryczące byki, to młode osobniki. Na te starsze i najpotężniejsze przyjdzie czas za kilkanaście dni. Właśnie ten spektakl przyrody będzie można podziwiać podczas wycieczki po Puszczy Białej, na którą zapraszamy 12 września wraz z Mazovian Wildlife.

REKLAMA

Odgłos ryczenia wydawany przez byki jest demonstracją ich siły i kondycji. Stado łań, czyli chmara – przypadnie w udziale tylko najsilniejszemu. To najwyższa stawka tej jesieni. 12 września zapraszamy na wycieczkę pod hasłem "Rykowisko jeleni w Puszczy Białej".

- Będziemy wsłuchiwać się w donośny ryk niosący się po wieczornej puszczy, a jeśli dopisze nam odrobina szczęścia, także obserwować te majestatyczne zwierzęta. To będzie w formie wieczorno - wczesnonocnego spaceru po lesie. Będzie z nami człowiek, który potrafi naśladować głos ryczącego jelenia i przywabia je w ten sposób na naprawdę bliskie odległości - mówi organizator, Rafał Wyszyński z Mazovian Wildlife. 

Wycieczka odbędzie się 12 września. Rozpocznie się o godzinie 17:00. Przewidywany czas trwania to około 5 godzin. Do przemaszerowania leśnymi drogami będzie dystans około 7 kilometrów.  Dojazd należy zaplanować własnym środkiem transportu. Samochody uczestnicy zostawiają na parkingu leśnym kilka kilometrów od Wyszkowa, dojazd utwardzoną drogą. Koszt uczestnictwa za osobę to 85 złotych - dorośli i 65 zł dzieci.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rafal@mazovianwildlife.com lub telefonicznie: +48 882 136 058. Regulamin uczestnictwa w wycieczce i wszelkie niezbędne informacje uczestnicy otrzymają po przyjęciu zgłoszenia.

Link do wydarzenia na FB - TUTAJ

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org