REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Początek roku szkolnego! Pora zaplanować pozaszkolne aktywności

Nauka

Drogi Rodzicu, zastanawiasz się nad najlepszymi zajęciami dodatkowymi dla Twojego dziecka w nowym roku szkolnym? Trwają zapisy na kursy semestralne z programowania!

REKLAMA

https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/…/ZapisyWyszkow

Sprawdź naszą ofertę i już teraz zarezerwuj miejsce w grupie - w nadchodzącym sezonie prowadzimy zajęcia zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Jesteś zainteresowany, jak uczymy?

Nasze zajęcia o połączenie nauki z dobrą zabawą! Z nami Twoje dziecko dowie się, jak:

- tworzyć własne gry,
- projektować strony internetowe,
- stworzyć aplikację mobilną,
- posługiwać się językami programistycznymi takimi jak Python, JavaScript czy C#.

19 września w Wyszkowie organizowane są bezpłatne warsztaty programowania. To część ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pod nazwą Koduj z Gigantami. Wydarzenie odbywa się cyklicznie na terenie całego kraju we wrześniu i lutym począwszy od 2017 roku. Przed nami siódma już edycja warsztatów ogólnopolskich i zarazem trzecia w naszym mieście.

Jak wyglądały poprzednie edycje warsztatów? Zajrzyj na nasz profil na Facebooku: Giganci Programowania Wyszków (link: https://www.facebook.com/GiganciProgramowaniaWyszkow/posts/2839924316088578)

Każdego roku nasze warsztaty programowania objęte są honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Lokalnie patronują nam włodarze miast, w których odbywają się zajęcia pokazowe Koduj z Gigantami. Imprezę w Wyszkowie honorowym patronatem obejmują Burmistrz Wyszkowa oraz Starosta Wyszkowski. Naszymi patronami medialnymi od początku są Tuba Wyszkowa i Tygodnik Wyszkowiak.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak w celu zapewnienia optymalnych warunków nauczania oraz spełnienia wymogów sanitarno-epidemiologicznych liczba miejsc jest ograniczona, a przed udziałem w zajęciach wymagana jest rejestracja online: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj_z_gigantami

Pamiętaj! Programowanie to doskonała forma wspierania kreatywności dziecka, jego logicznego myślenia, umiejętność nauki na błędach oraz dokładności. To znakomita inwestycja w jego przyszłość!

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Fontanny do likwidacji
Ich wszystko przerasta, dlatego ta mieścina wygląda jak karykatura miasta, brzydkie bloki, betonowe place, zero ładu urbanistycznego. Jedyny plus to Rybienko i świeże powietrze (w lecie, jak nie palą śmieci w piecach).
ABC
"Zamiast bazgrać po budynkach..."
"bazgrać" cóż za urzędniczy język
Bolo
Fontanny do likwidacji
teraz jest śmietnik to może już lepiej niech zrobią kwietnik, tylko koniecznie kolorowy!
Kali
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA

pl.jooble.org