REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Początek roku szkolnego! Pora zaplanować pozaszkolne aktywności

Nauka

Drogi Rodzicu, zastanawiasz się nad najlepszymi zajęciami dodatkowymi dla Twojego dziecka w nowym roku szkolnym? Trwają zapisy na kursy semestralne z programowania!

REKLAMA

https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/…/ZapisyWyszkow

Sprawdź naszą ofertę i już teraz zarezerwuj miejsce w grupie - w nadchodzącym sezonie prowadzimy zajęcia zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Jesteś zainteresowany, jak uczymy?

Nasze zajęcia o połączenie nauki z dobrą zabawą! Z nami Twoje dziecko dowie się, jak:

- tworzyć własne gry,
- projektować strony internetowe,
- stworzyć aplikację mobilną,
- posługiwać się językami programistycznymi takimi jak Python, JavaScript czy C#.

19 września w Wyszkowie organizowane są bezpłatne warsztaty programowania. To część ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pod nazwą Koduj z Gigantami. Wydarzenie odbywa się cyklicznie na terenie całego kraju we wrześniu i lutym począwszy od 2017 roku. Przed nami siódma już edycja warsztatów ogólnopolskich i zarazem trzecia w naszym mieście.

Jak wyglądały poprzednie edycje warsztatów? Zajrzyj na nasz profil na Facebooku: Giganci Programowania Wyszków (link: https://www.facebook.com/GiganciProgramowaniaWyszkow/posts/2839924316088578)

Każdego roku nasze warsztaty programowania objęte są honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Lokalnie patronują nam włodarze miast, w których odbywają się zajęcia pokazowe Koduj z Gigantami. Imprezę w Wyszkowie honorowym patronatem obejmują Burmistrz Wyszkowa oraz Starosta Wyszkowski. Naszymi patronami medialnymi od początku są Tuba Wyszkowa i Tygodnik Wyszkowiak.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak w celu zapewnienia optymalnych warunków nauczania oraz spełnienia wymogów sanitarno-epidemiologicznych liczba miejsc jest ograniczona, a przed udziałem w zajęciach wymagana jest rejestracja online: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj_z_gigantami

Pamiętaj! Programowanie to doskonała forma wspierania kreatywności dziecka, jego logicznego myślenia, umiejętność nauki na błędach oraz dokładności. To znakomita inwestycja w jego przyszłość!

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA