REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rockowe granie dla zwierzaków

Rozrywka

Prawie 380 kg karmy dla podopiecznych Wyszkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zebrano w sobotę, 30 sierpnia, podczas 2. edycji festiwalu TO(Z) Psiej Budy Fest. Muzyczno-charytatywne wydarzenie na pl. Miejskim zorganizowali Kolektyw Alternator, wyszkowski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, gmina Wyszków i WOK „Hutnik”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na scenie królowały mocne dźwięki. Wśród występujących dominowały lokalne kapele, poczynając od młodych (wręcz młodzieżowych) grup - Licho, Endless Holiday, From Nowhere, SamoKontrola, po weteranów - Rockpublic, czy gościnnie SKAcowani. Muzycy nie tylko dostarczyli dobrej zabawy, ale także włączyli się - podobnie jak ich fani - w akcję charytatywną na rzecz bezpańskich wyszkowskich czworonogów. To dla nich zebrano 250 kg karmy suchej i 95 kg karmy mokrej dla psów, 2,5 kg smaczków oraz ok. 20 kg karmy suchej i 9,7 kg karmy mokrej dla kotów.

Fot. E. Czechowska/ Gmina Wyszków

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA