REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Taniec, śpiew, rytmika - ZPiT "Wyszków" zaprasza

Kultura

Zespół Pieśni i Tańca "Wyszków" ogłasza nabór nowych tancerzy. Zaprasza osoby w przedziale wiekowym od 7. do 19. roku życia. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

REKLAMA

- Taniec daje nam możliwość odwiedzania nowych miejsc oraz poznawania niesamowitych ludzi. Nieważne, czy jesteśmy w Polsce, czy za jej granicami, ludzie zawsze witają nas z uśmiechem. Możesz do nas dołączyć! - zachęca Bartosz Wójcik, kierownik artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca "Wyszków".

Zespół właśnie organizuje nabór. Próby odbywają się w siedzibie zespołu - w Szkole Podstawowej w Leszczydole-Nowinach. Uczestnicy zajęć szlifują taniec ludowy, śpiew, rytmikę. Zapisać można się telefonicznie lub przez stronę internetową zespołu. Szczegóły na plakacie:

Fot. Jacek Wójcik

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Matka Leszczydol
Odkąd pozbyto się Skawskiego ten zespół umiera. Zajęć praktycznie nie ma, gwiazda telewizji nie podolala zadaniu, moze przez fakt, że uważanie sie za gwiazde nie robi roboty, ktora sama sie nie zrobi.a dzieci tylko na tym tracą.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA