REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Smarzowski szuka statystów

Kultura

Po zdjęciach w Przetyczy Włościańskiej (gm. Długosiodło), reżyser Wojciech Smarzowski przenosi się z planem swojego najnowszego filmu w okolice Wyszkowa. Na początku września będzie realizował zdjęcia w Jadowie i poszukuje statystów.

REKLAMA

Tym razem reżyser poszukuje tylko mężczyzn pochodzenia ukraińskiego w wieku 20-50 lat. Zdjęcia będą realizowane w Jadowie w dniach 2-8 września. Stawka wynosi 150 zł netto. Zgłoszenia zawierające: 

- trzy aktualne (zrobione dzisiaj) zdjęcia: twarzy, profilu oraz sylwetki

- imię i nazwisko

- numer telefonu

- miejsce zamieszkania (miejscowość)

należy przesłać pod adresem: mkm.casting@gmail.com

Z wybranymi osobami produkcja będzie kontaktować się telefonicznie.

Reżyser znany między innymi z filmów „Kler”, „Wesele” czy „Dom zły” pracuje nad nowym filmem fabularnym pod roboczym tytułem "Wesele 2". Część zdjęć powstawała w lipcu na terenie gminy Długosiodło. Mieszkańcy powiatu wyszkowskiego mieli okazję dołączyć do ekipy filmowej w rolach statystów. Chętnych nie brakowało, około pół tysiąca osób w różnym wieku podjęło artystyczne wyzwanie i stawiło się planie zdjęciowym. Pierwsze klapsy padły 11 lipca. Zdjęcia będą kręcone w Polsce i na Litwie i mają potrwać do końca listopada. Akcja nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego rozgrywać się ma w ciągu jednej nocy, równolegle w domu weselnym oraz rzeźni. W filmie widzowie zobaczą też retrospekcje z czasów wojny. Smarzowski w nowym obrazie poruszy też temat pogromu ludności żydowskiej w Jedwabnem w 1941 roku. Za zdjęcia do nowego obrazu Smarzowskiego odpowiedzialny jest Piotr Sobociński Jr. który współpracował z nim przy takich filmach jak m.in. "Drogówka" oraz "Dom zły". Premiera "Wesela 2" zaplanowana jest na jesień 2021 roku. W filmie zobaczymy m.in. Roberta Więckiewicza, Agatę Kuleszę, Arkadiusza Jakubika, Michalinę Łabacz i Andrzeja Chyrę. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Wojciech SmarzowskifilmreżyserWesele2gmina Długosiodłogmina WyszkówJadów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA