REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Artystyczny piknik z "Tomitofą"

Rozrywka

Nie straszny im wiatr, deszcz i chłód. Słuchacze Autorskiej Szkoły Artystycznej "Tomitofa" Magdaleny Kamińskiej, mimo niesprzyjającej aury, wystąpili 27 sierpnia podczas Pikniku Artystycznego na pl. Miejskim w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Wydarzenie zapowiadane jako wokalno-taneczno-teatralno-plastyczny happening nieco pokrzyżowała pogoda. Popołudniu 27 sierpnia było zimno, wietrznie, deszczowo, ale to nie popsuło nastawienia, nastrojów i zabawy artystom "Tomitofy" oraz ich wiernej publiczności. W programie znalazły się pokazy taneczne, przedstawienie teatralne, mini koncert. Aura uniemożliwiła natomiast zapowiadane warsztaty plastyczne, wystawę prac i malowanie buziek.

Koncert poprowadziła Magdalena Kamińska. Swoje talenty zaprezentowały zdolne wokalistki: Liliana Maciejewska, Zuzia Prus, Aleksandra Korczakowska i Zuzanna Ginko. Grupa teatralna 2D wystawiła fragmenty przedstawienia "Pan Lampa". Na scenie mogliśmy oglądać: Kingę Trzcińską, Martę Kus, Weronikę Buźniak, Magdę Łubińską, Nataszę Dobosz, Olka Delugę. Nie mogło także zabraknąć popisów tanecznych. Wystąpiła Grupa Broadway Dance, czyli: Marta Kus, Weronika Buźniak, Kasia Stokarska, Marika Kołakowska, Hanna Górska, Antek Żurawiński, Adaś Sitek. ASA Tomitofa serdecznie dziękuje za wsparcie techniczne przy organizacji wydarzenia dyrektorowi WOK Hutnik Mariuszowi Kowalskiemu oraz pracownikom Ośrodka. 

Zainteresowani i zachęceni występami mogli porozmawiać z twórcami szkoły o jej idei, formach zajęć i dowiedzieć się, jak dołączyć do grona jej wychowanków. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA