REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wakacyjny flashmob "Sylaby"

Rozrywka

Rok temu Rewia "Sylaba" i sylabowe emerytki zaprezentowały się na pl. Miejskim. Tym razem swoje taneczne show pokażą na skwerze Jana Pawła II w Wyszkowie.

REKLAMA

W piątek, 28 sierpnia, Rewia Sylaba zaprasza na skwer Jana Pawła II (pod kościołem św. Idziego) w Wyszkowie na super letni taneczny FLASHMOB w rytm dance-evergreenów. Start o godz. 19.00. 

- Bądźcie z Nami! Bo jak inaczej? Musicie to zobaczyć! - zachęca "Sylaba".

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Rodzic Sylabianky
Tylko jak ktoś się wybiera to niech przyjdzie punktualnie, żeby nie było potem zbulwersowania, że ktoś spóźni się 5 minut i zostanie mu ostatnich 5 minut pokazu, a potem jak pani Edyta naczelnik promocji na fejsie w komentarzach będzie wypisywać, że skandaliczna ta SYLABA, tylko 5 minut tańczyła! To jest flashmob - krótkie przedstawienie!
Rodzic
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia występu Sylaby

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA