REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Szczęśliwy finał poszukiwań

Na Sygnale

Szybka reakcja policjantów doprowadziła do odnalezienia 62-latka z Zabrodzia. W odnalezieniu mężczyzny pomogła publikacja wizerunku w social mediach oraz informacje przekazywane przez świadków. Liczyła się każda minuta, bo z uzyskanej informacji wynikało, że zagrożony jest stan zdrowia mężczyzny.

REKLAMA

W czwartek 6 sierpnia o godz. 16.00 policjanci z Posterunku Policji w Zabrodziu zostali poinformowani o zaginięciu 62-letniego mieszkańca Zabrodzia. Ta informacja natychmiast trafiła do stanowiska kierowania dyżurnego wyszkowskiej komendy. Z relacji rodziny wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu  kilka godzin wcześniej i nie nawiązał żadnego kontaktu. Jego stan zdrowia był poważny, więc szybko rozpoczęto poszukiwania. Obszar poszukiwań był trudny. W okolicy była gęsta wysoka roślinność, pola uprawne, las i woda, w tym „czarny punkt wodny”. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się policjanci z Wyszkowa wspierani przez kolegów z sąsiednich powiatów, strażacy, sąsiedzi, znajomi rodziny oraz lokalne media. Do działań wykorzystany został również policyjny pies tropiący i jego przewodnik. Wszyscy razem gotowi nieść pomoc, żeby jak najszybciej odnaleźć mężczyznę. Policjanci ustali, że mężczyzna ostatni raz był widziany około południa w jednym ze sklepów na terenie gminy Zabrodzie. Tam ślad się urywał. W odnalezieniu mężczyzny pomogła publikacja wizerunku zaginionego mężczyzny w social mediach. Opublikowana przez Komendę Powiatową Policji w Wyszkowie informacja w ciągu kilku godzin dotarła do wielu ludzi. I tak około godziny 20.00 do oficera dyżurnego zadzwoniła kobieta z informacją, że osoba podobna do poszukiwanej widziana była na jednej z ulic Wyszkowa. Tym sposobem po 4 godzinach poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. 62-latkowi została udzielona pomoc medyczna, a następnie policjanci przekazali mężczyznę pod opiekę rodziny.

- Wszystkim służbom, mieszkańcom i osobom zaangażowanym w poszukiwania serdecznie dziękujemy.  Cieszymy się, że wszystko skończyło się szczęśliwie - informuje Policja.

Fot. Archiwum

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA