AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wymakracz zaczął od porażki

Wymakracz Długosiodło od porażki zaczął zmagania w nowym sezonie A-klasy. Gole dla zespołu z Długosiodła strzelali Emil Rogalski i Dawid Rutkowski.

Wymakracz Długosiodło pierwszy mecz sezonu 2020/ 21 rozpoczął znakomicie. Już w 3. minucie gospodarze prowadzili 1:0 po golu Emila Rogalskiego. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Dawid Rutkowski. Wydawało się, że gospodarze będą pewnie kroczyć po trzy punkty. Chociaż do końca meczu było jeszcze daleko. Wymakracz dobrze spisywał się do 30. minuty meczu. Trzy minuty później gola kontaktowego zdobyli goście. A na sześć minut przed końcem pierwszej połowy przyjezdni doprowadzili do remisu. Dwa stracone gole w krótkim odstępie czasu podcięły skrzydła piłkarzom z Długosiodła.

W drugiej części gry obydwa zespoły nie były zbyt skuteczne. Jedną z niewielu nadarzających się okazji wykorzystali goście. Zespół z Krasnosielca strzelił trzecią bramkę w 88. minucie. Na odrabianie strat przez podopiecznych Rafała Gordziejczyka było już za późno. Mimo świetnego startu, trzy punkty powędrowały do drużyny z powiatu makowskiego. Szansę na rehabilitację piłkarze Wymakracza będą mieli już 9 sierpnia. Wtedy podejmą na własnym stadionie GKS Andrzejewo. Kolejni rywale zespołu Długosiodła zajmują 14. miejsce, Wymakracz jest 11. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17.00.

Wymakracz Długosiodło - GUKS Krasnosielec 2:3 (2:2)

Gole dla Wymakracza: E.Rogalski 3'; D.Rutkowski 13'

Wymakracz: J. Borczon - A. Jachacy, K. Michalak, P. Brejnak I (S. Kaczyński), D. Gołębiewski - E. Rogalski (M. Pamrowski) M. Laska, M. Kwiatkowski (D. Brejnak), D. Rutkowski (B. Kolankiewicz) - A. Duda (R. Gołębiewski), E. Mostowski (C)