REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W Piłsudskiego nie wjedziemy

Miasto

We wtorek 4 sierpnia zostanie zamknięty przebudowywany odcinek alei Pilsudskiego w Wyszkowie. Wjazd nie będzie możliwy od skrzyżowania z ul. Żytnią do skrzyżowania z ul. Centralną.

REKLAMA

W czerwcu rozpoczęły się prace przy przebudowie ponad 400-metrowego odcinka al. Piłsudskiego, czyli pierwszego etapu obwodnicy śródmiejskiej. Wykonawca - firma „Drogowiec” Macieja i Wacława Wojtaszków - sfrezował nawierzchnię na odcinku od ronda Nałęcz - Komornickiego do ul. Sikorskiego. W pierwszym etapie wykonywane były prace podziemne - m.in. budowa kanalizacji sanitarnej, wodociągu. Od 4 sierpnia iwnestycja wejdzie w nowy etap prac, do którego wymagane jest wyłączenie z ruchu pojazdów. Dlatego od wtorku 4 sierpnia, od godz. 10.00,  obowiązywać będzie nowa, czasowa organizacja ruchu. Zamknięty odcinek alei Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Żytnią do skrzyżowania z ul. Centralną. Rozpoczęcie czynności związanych z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu nastąpi 4 sierpnia o godz. 9.30 przy rondzie  Nałęcz - Komornickiego. Wyłączenie z ruchu odcinka drogi potrwa około trzech miesięcy.

Przypomnijmy, przebudowa obwodnicy obejmuje także budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i al. Piłsudskiego. Zadanie ma być realizowane do czerwca 2021 r., przy czym wykonawca zobowiązany jest do zakończenia w tym roku robót w obrębie jezdni głównej z rondem i wlotami tak, by możliwe było dopuszczenie do ruchu pojazdów na przebudowywanym odcinku. Inwestycja będzie kosztować 4 mln 270 tys. 897 zł. Gmina Wyszków pozyskała na nią dofinansowanie w wysokości 65 proc. wartości zadania z Funduszu Dróg Samorządowych, czyli 3 mln 280 tys. 295 zł.  

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zachęcają do plażowania
Tak niewiele trzeba aby zrobić tak wiele. Pamiętam turniej siatkówki o puchar burmistrza. Odbywał się właśnie na plaży. Bar/kawiarnia nieopodal. Mnóstwo plażowiczów. Za małolata z osiedla na plażę blisko a jak przyszła chęć wyprawa na rowerach nad Liwiec.
Monter
Nie odwracajmy się od rzeki
I tylko dodam "dla nas czas spełniania marzeń o wypoczynku w ..................... już się skończył". Dla nas faktycznie zawsze będzie bardziej atrakcyjna baza Zegrza, Mazur, Serocka. Tylko kopnięcie Łosia może coś zmienić, dla Młodych, Polska Syrenka z silnikiem 1,8 120 KM nie zdominuje Niemieckiego BMW. Polecam Ministerstwo Rozwoju.
Zbigniew Malinowski
Nie odwracajmy się od rzeki
Ile ludzi tyle pomysłów :) :):) Skoncentrujcie się na tym co USA, i wszystko się wyjaśni. Nie wystarczy pomysł, trzeba podążać za potrzebami MŁODZIEŻY !
Zbigniew Malinowski
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Elwiry, Hipolita, Radosławy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA