REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Bug z nami" - ogólnopolski konkurs dla fotografów

Kultura

Akademia Umiejętności Pan Hilary po raz trzeci organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny pod hasłem "Bug z nami". Do udziału zaprasza zarówno profesjonalistów jak i amatorów fotografii. Czekają atrakcyjne nagrody. Termin nadsyłania prac upływa 25 października.

REKLAMA

Regulamin III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego BUG Z NAMI:

1. Organizatorem III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego BUG Z NAMI zwanego dalej konkursem jest Akademia Umiejętności Pan Hilary  z siedzibą w Wyszkowie 07-200, przy ul. Ignacego Daszyńskiego 27.

2. Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich fotografujących, amatorów jak i profesjonalistów.

3. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny.

5. Tematem konkursu jest ukazanie piękna rzeki Bug i otaczającego ją życia. Najwyżej ocenione będą zdjęcia, których autorzy wykażą się niekonwencjonalnym podejściem do tematu konkursu.

6. Każdy z uczestników może przesłać na konkurs maksymalnie 3 zdjęcia.

7. Wymagania techniczne składanych prac:

- wielkość pliku nie mniejsza niż 8 mln pikseli
- proporcje boków 3:2
- prace konkursowe zapisane w formacie JPG bez kompresji lub TIF
- prace konkursowe należy przesłać na adres akademiapanhilary@gmail.com za pośrednictwem serwisu wetransfer. wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową dostępną na www.nowywyszkowiak.pl oraz na www.tubawyszkowa.pl
- nazwa pliku powinna składać się z nazwiska i pierwszej litery imienia oraz kolejnego numeru fotografii, i tytułu zdjęcia np. Jan Kowalski przysyła trzy fotografie zatytułowane: Kowalski_J_01_Tytuł1, Kowalski_J_02_Tytuł2, Kowalski_J_03_Tytuł3 - numer i tytuł zdjęcia muszą być zgodne z podanymi w zgłoszeniu.

8. Uczestnik, zgłaszając się do konkursu oświadcza, że przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii. Ponadto oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanych na konkurs fotografii oraz opublikowanie jego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, w wydawnictwach oraz na stronach internetowych, a także na ich wykorzystywanie w celach promocyjnych i marketingowych na imprezach organizowanych przez Akademię Umiejętności Pan Hilary oraz sponsorów, fundatorów nagród i partnerów konkursu, a w  szczególności na utrwalanie, modyfikowanie i zwielokrotnianie fotografii każdą techniką, w tym m. in. drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego, cyfrową, audiowizualną, na jakichkolwiek nośnikach, bez ograniczeń co do ilości i wielkości nakładu, oraz rozpowszechnianie fotografii poprzez publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w szczególności w sieciach  komputerowych, Internecie oraz telefonach komórkowych.

9. Złożenie wypełnionego formularza konkursowego  jest równoznaczne z oświadczeniem, iż uczestnik posiada zgodę osób będących na zdjęciu, na rozpowszechnienie ich wizerunku w ramach konkursu oraz w materiałach promocyjnych organizatora, sponsorów, fundatorów nagród i partnerów konkursu.

10. Każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedno zgłoszenie.

11. Zgłaszający zdjęcie do Konkursu uczestnik:

- oświadcza, że zdjęcie nie narusza praw ani dóbr osobistych osób trzecich, jest wolne od wad prawnych, a jego treść jest zgodna z obowiązującym prawem (zdjęcia zgłaszane do udziału w konkursie nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem lub zasadami współżycia społecznego; w szczególności wulgarnych, obscenicznych, propagujących przemoc, nienawiść rasową lub religijną);

12. Organizator konkursu ma prawo odrzucić prace niezgodne z Regulaminem, odbiegające od tematu lub wadliwe technicznie.

13. Organizator konkursu nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenie lub zaginięcie prac w trakcie przesyłki.

14. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu konkursu.

15. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora konkursie ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133, poz. 833 z póz. zm.).

16. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 25. października 2020 roku.

17. Prace należy przesłać e-mailem na adres akademiapanhilary@gmail.com za pośrednictwem serwisu wetransfer.com 

18. Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione w konkursie otrzymają nagrody pieniężne o łącznej kwocie 1200zł i rzeczowe.

19. Jury Konkursowe dokona podziału nagród pieniężnych i rzeczowych. Ma  też prawo nie przyznać nagród.

20.  Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniach 18 – 30.XI 2020 roku.

21. Najlepsze prace zostaną umieszczone na wystawie pokonkursowej, na stronach internetowych i portalach społecznościowych organizatora i partnerów konkursu

22. Więcej informacji na stronach: www.tubawyszkowa.pl, www.nowywyszkowiak.pl a także www.facebook.com/PanHilary/AU

Organizator
Akademia Umiejętności Pan Hilary

Fot. Zdjęcie nagrodzone w ubiegłorocznej edycji konkursu

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zachęcają do plażowania
Tak niewiele trzeba aby zrobić tak wiele. Pamiętam turniej siatkówki o puchar burmistrza. Odbywał się właśnie na plaży. Bar/kawiarnia nieopodal. Mnóstwo plażowiczów. Za małolata z osiedla na plażę blisko a jak przyszła chęć wyprawa na rowerach nad Liwiec.
Monter
Nie odwracajmy się od rzeki
I tylko dodam "dla nas czas spełniania marzeń o wypoczynku w ..................... już się skończył". Dla nas faktycznie zawsze będzie bardziej atrakcyjna baza Zegrza, Mazur, Serocka. Tylko kopnięcie Łosia może coś zmienić, dla Młodych, Polska Syrenka z silnikiem 1,8 120 KM nie zdominuje Niemieckiego BMW. Polecam Ministerstwo Rozwoju.
Zbigniew Malinowski
Nie odwracajmy się od rzeki
Ile ludzi tyle pomysłów :) :):) Skoncentrujcie się na tym co USA, i wszystko się wyjaśni. Nie wystarczy pomysł, trzeba podążać za potrzebami MŁODZIEŻY !
Zbigniew Malinowski
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Elwiry, Hipolita, Radosławy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA