REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Poszukiwany listem gończym wpadł na siłowni

Na Sygnale

40-letni wyszkowianin poszukiwany listami gończymi m.in. za kradzieże z włamaniem przez kilka sądów w całym kraju został zatrzymany przez policjantów z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Mężczyzna ma do odsiedzenia 9 lat. Był tak pewny siebie, że kilka dni przed zatrzymaniem zadzwonił na Policję i poinformował, że jest poszukiwany... ale i tak nie zostanie nigdy zatrzymany, bo jest za dobry w ukrywaniu się.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Od pewnego czasu pod lupą policyjnych "poszukiwaczy" był 40-latek z Wyszkowa. Mężczyzna od roku przebywał na wolności, jednak nadal był poszukiwany listami gończymi przez sądy z Lublina, Chełma i Mińska Mazowieckiego. Do odsiedzenia miał kolejne 9 lat za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenia mienia.

Policjanci ustalili, że mężczyzna dobrze się kamufluje, uważa na siebie. Bardzo często zmieniał adresy zamieszkania, potrafił cztery razy dziennie zmienić marki aut, którymi się poruszał. Najczęściej były to luksusowe samochody. Mieszkał też często u swoich przyjaciółek. Gdy trafili na ślad 40-latka, wsiedli w radiowozy, obierając Lublin za cel swojego wyjazdu. To tam miał przebywać poszukiwany. Mężczyzna nie spodziewał się, że w ręce policjantów wpadnie, gdy będzie poddawał się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli ćwiczeniom na siłowni. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony, gdy zamiast sztang w rękach, na nadgarstkach poczuł zimną stal policyjnych kajdanek. Kilka dni przed zatrzymaniem zadzwonił na Policję z terenu, skąd pochodził, poinformował mundurowych, że jest poszukiwany, ale... jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany. "Poszukiwacze" okazali się lepsi. 40-latek już trafił do aresztu.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu/ RJ

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zachęcają do plażowania
Tak niewiele trzeba aby zrobić tak wiele. Pamiętam turniej siatkówki o puchar burmistrza. Odbywał się właśnie na plaży. Bar/kawiarnia nieopodal. Mnóstwo plażowiczów. Za małolata z osiedla na plażę blisko a jak przyszła chęć wyprawa na rowerach nad Liwiec.
Monter
Nie odwracajmy się od rzeki
I tylko dodam "dla nas czas spełniania marzeń o wypoczynku w ..................... już się skończył". Dla nas faktycznie zawsze będzie bardziej atrakcyjna baza Zegrza, Mazur, Serocka. Tylko kopnięcie Łosia może coś zmienić, dla Młodych, Polska Syrenka z silnikiem 1,8 120 KM nie zdominuje Niemieckiego BMW. Polecam Ministerstwo Rozwoju.
Zbigniew Malinowski
Nie odwracajmy się od rzeki
Ile ludzi tyle pomysłów :) :):) Skoncentrujcie się na tym co USA, i wszystko się wyjaśni. Nie wystarczy pomysł, trzeba podążać za potrzebami MŁODZIEŻY !
Zbigniew Malinowski
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Elwiry, Hipolita, Radosławy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA