REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pirackie rozgrywki

Rozrywka

Pod takim hasłem Biblioteka Miejska zorganizowała sobotnie przedpołudnie 25 lipca dla dzieci, które spędzają lato w mieście. Były gry towarzyskie, zabawy integracyjne i wielkie poszukiwania skarbu ukrytego na placu Miejskim.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Pod hasłem "Pirackie rozgrywki" kryły się tajemnicze zagadki, opowieści wilków morskich, wspólne zabawy oraz poszukiwanie skarbu. Dzieci uczestniczące w zajęcia dowiedziały się od bibliotekarek wielu ciekawostek o życiu prawdziwych piratów morskich. Same mogły zamienić się w piratów. Chętnie też odpowiadały na pytania dotyczące morskich podróży. Na uczestników czekały gry i zabawy towarzyskie i integracyjne. Największą frajdą były z pewnością podchody i szukanie ukrytego słodkiego skarbu. Znalazcy cieszyli się ze smacznej nagrody. Na koniec wszyscy chętnie zasiedli do planszówek. Była to kolejna odsłona wakacyjnych zajęc przygotowanych przez Bibliotekę Miejską w Wyszkowie.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
Duża awaria wodociągu
Mieszkam w bloku obok budowy ,plac po wodociągach , pełno tam rur. Panowie pracują bez żadnych planów. Boję się, że za chwilę możemy wylecieć w powietrze bo przebiją rurę od gazu. Całkowita ignorancja i brak profesjonalizmu.
Wyszkowianka
Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA