REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kameralne Święto Policji

Miasto

24 lipca, podczas obchodów Święta Policji w Wyszkowie, funkcjonariusze uczcili 101. rocznicę powołania Policji państwowej oraz 95. rocznicę powołania Policji kobiecej. Była to okazja, by podziękować funkcjonariuszom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie. Za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu wyszkowskiego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Ten rok z uwagi na  zagrożenie  epidemiczne jest rokiem szczególnym. W związku z aktualnymi obostrzeniami uroczystość odbyła się w kameralnym gronie, z zachowaniem obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych. Komendant Powiatowy Policji nadkom. Mariusz Sycik wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne, które otrzymało 42 funkcjonariuszy. 

Po nadaniu awansów głos zabrał uczestniczący w uroczystości doradca w gabinecie politycznym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dr Wiktor Klimiuk, który odczytałlist ministra Mariusza Kamińskiego, skierowany do funkcjonariuszy i pracowników Policji. Głos zabrał także komendant Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie:

- Tegoroczne obchody Święta Policji są symboliczne, ale życzenia - pełne głębokich słów uznania - podkreślił.

Uroczystość wyjątkowo odbyła się bez udziału rodzin policjantów i przedstawicieli samorządu.

- W imieniu władz samorządowych dziękuję Wam za zaangażowaniem w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom całego powiatu - zaznaczył szef wyszkowskich policjantów. - W tym roku zostało wyróżnionych 36 policjantów i pracowników przez wszystkie samorządy gminne powiatu wyszkowskiego, za co serdecznie dziękuję i gratuluję. 

Na zakończenie wystąpienia nadkomisarz Sycik skierował życzenia do uczestników uroczystości:

- Życzę wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Mam także nadzieję, że ten wymagający czas przyniesie nam przekonanie, że zawsze możemy na siebie liczyć. Da nam również siłę na przyszłość i umiejętność doskonałego łączenia zawodowego profesjonalizmu z wrażliwością i empatią. Szczególne życzenia przekazuję Policjantkom z okazji przypadającego w tym roku 95-lecia działania polskiej Policji kobiecej. Wszystkim zaś życzę spokojnej i bezpiecznej służby. 

W trakcie uroczystości komendant wyszkowskiej jednostki odczytał również list komendanta wojewódzkiego Policji w Radomiu z podziękowaniami dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Policji garnizonu mazowieckiego. Apel zakończył meldunek złożony komendantowi przez dowódcę uroczystości. 

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zachęcają do plażowania
Tak niewiele trzeba aby zrobić tak wiele. Pamiętam turniej siatkówki o puchar burmistrza. Odbywał się właśnie na plaży. Bar/kawiarnia nieopodal. Mnóstwo plażowiczów. Za małolata z osiedla na plażę blisko a jak przyszła chęć wyprawa na rowerach nad Liwiec.
Monter
Nie odwracajmy się od rzeki
I tylko dodam "dla nas czas spełniania marzeń o wypoczynku w ..................... już się skończył". Dla nas faktycznie zawsze będzie bardziej atrakcyjna baza Zegrza, Mazur, Serocka. Tylko kopnięcie Łosia może coś zmienić, dla Młodych, Polska Syrenka z silnikiem 1,8 120 KM nie zdominuje Niemieckiego BMW. Polecam Ministerstwo Rozwoju.
Zbigniew Malinowski
Nie odwracajmy się od rzeki
Ile ludzi tyle pomysłów :) :):) Skoncentrujcie się na tym co USA, i wszystko się wyjaśni. Nie wystarczy pomysł, trzeba podążać za potrzebami MŁODZIEŻY !
Zbigniew Malinowski
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Elwiry, Hipolita, Radosławy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA