REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Piłkarska sobota

Sport

Wyszkowskie kluby piłkarskie: UKS Jedynka, UKS Loczki oraz Bug Wyszków umilały w sobotę 18 lipca czas na placu Miejskim w Wyszkowie, propagując przy okazji swoją dyscyplinę, ruch i rekreację. "Zabawy w piłkarskim miasteczku" zorganizował Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Impreza w piłkarskim miasteczku trwała kilka godzin. Zajęcia propagujące piłkę nożną poprowadziły wyszkowskie kluby piłkarskie: UKS Jedynka Wyszków, UKS Loczki Wyszków, MKS Bug Wyszków. Chętni mogli spróbować swoich sił na pneumatycznym mini boisku, mieli możliwość sprawdzić celność podczas strzałów do tarczy a także siłę uderzenia w kopaniu do bramki. W roli bramkarzy występowali młodzi zawodnicy wyszkowskich klubów. Przeprowadzono także rywalizację w celności strzałów wśród trenerów. Najlepsza okazała się Mariola Nadaj z UKS Loczki. 

Zadbano także o atrakcje nie tylko dla miłośników piłki nożnej. WOSiR przygotował trzy boiska do badmintona/ siatkonogi, które służyły np. do rodzinnych rozgrywek. 

Poza prozdrowotnym, impreza miała też charakter profilaktyczny. W przerwach od sportowych zmagań można było przyjrzeć się z bliska służbowemu wyposażeniu policji. Stanowisko profilaktyczne przygotowała Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie. A wyszkowska Państwowa Straż Pożarna zaprezentowała pokaz sprzętu ratownictwa. Na miejscu była także możliwa realizacja wstępnych pomiarów tkanki tłuszczowej przy stoisku Herbalife Nutrition, gdzie na chętnych czekała dodatkowo zabawa z nagrodami.

Fot. Tuba Wyszkowa/ WOSiR Wyszków

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
Duża awaria wodociągu
Mieszkam w bloku obok budowy ,plac po wodociągach , pełno tam rur. Panowie pracują bez żadnych planów. Boję się, że za chwilę możemy wylecieć w powietrze bo przebiją rurę od gazu. Całkowita ignorancja i brak profesjonalizmu.
Wyszkowianka
Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA