REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Eko Frajda" w Bibliotece

Rozrywka

Od 6 lipca druga grupa czytelników Biblioteki Publicznej w Wyszkowie brała udział w pięciodniowych zajęciach wakacyjnych „Eko Frajda”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Zajęcia rozpoczęły się bardzo aktywnie. Na początku nastąpiło zapoznanie z uczestnikami, wprowadzenie w klimat ekologiczny oraz wspólne wyjście na boisko. Drużyny wzięły udział w meczu piłki nożnej lub grały w zbijaka. Każdy udekorował swój las w słoiku z mchu, kory oraz szyszki. Dużą radość sprawiło malowanie kredą ekologicznych haseł pod biblioteką. Nasi goście również urozmaicili wakacje - pani Ola z kanału Ola i Blu poprowadziła rozgrzewające zajęcia z Zumby, a Paweł Getka opowiedział o swojej pasiece i o niezwykłych mieszkańcach uli produkujących miód. W czwartkowy dzień odbyło się malowanie ze sztalugami pod okiem malarki Katarzyny Słowikowskiej. Zainteresowanie zabawami na świeżym powietrzu było ogromne. 25 lipca na Placu Miejskim odbędą się zajęcia „Pirackie rozgrywki”. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Źródło: MGBP w Wyszkowie

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówzajęcia wakacyjne"Eko Frajda"Biblioteka Miejska w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zachęcają do plażowania
Tak niewiele trzeba aby zrobić tak wiele. Pamiętam turniej siatkówki o puchar burmistrza. Odbywał się właśnie na plaży. Bar/kawiarnia nieopodal. Mnóstwo plażowiczów. Za małolata z osiedla na plażę blisko a jak przyszła chęć wyprawa na rowerach nad Liwiec.
Monter
Nie odwracajmy się od rzeki
I tylko dodam "dla nas czas spełniania marzeń o wypoczynku w ..................... już się skończył". Dla nas faktycznie zawsze będzie bardziej atrakcyjna baza Zegrza, Mazur, Serocka. Tylko kopnięcie Łosia może coś zmienić, dla Młodych, Polska Syrenka z silnikiem 1,8 120 KM nie zdominuje Niemieckiego BMW. Polecam Ministerstwo Rozwoju.
Zbigniew Malinowski
Nie odwracajmy się od rzeki
Ile ludzi tyle pomysłów :) :):) Skoncentrujcie się na tym co USA, i wszystko się wyjaśni. Nie wystarczy pomysł, trzeba podążać za potrzebami MŁODZIEŻY !
Zbigniew Malinowski
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Elwiry, Hipolita, Radosławy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA