REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Plener malarski w 100. rocznicę urodzin profesora

Kultura

11 lipca w Gulczewie odbył się plener malarski w 100. rocznicę urodzin profesora Ludwika Maciąga, Honorowego Obywatela Gminy Wyszków.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W plenerze wzięli udział artyści, absolwenci i studenci uczelni artystycznych, absolwenci liceów plastycznych, nauczyciele oraz miłośnicy malarstwa tworzący na zajęciach w Akademii Umiejętności „Pan Hilary” i WOK „Hutnik”: Sebastian Murza, Adrianna Kaszuba, Emilia Bryl, Joanna Krajewska, Jagoda Skawska, Julia Marciniak, Katarzyna Słowikowska-Zakrzewska, Karolina Pułaska, Justyna Pułaska, Zuzanna Bućko, Natalia Suchta, Iwona Koźliczak, Agnieszka Michalik, Ireneusz Jastrzębski, Wieńczysław Pyrzanowski, Domika Małgowska, Łukasz Dymiński, Julia Jastrzębska, Zbigniew Zyśk, Irena Filipowicz. Piękne słowa o prof. Ludwiku Maciągu skierował do uczestników pleneru Wieńczysław Pyrzanowski, absolwent ASP w Warszawie, dyplomant Ludwika Maciąga. Podsumowaniem pleneru będzie wystawa planowana w pierwszej połowie września.

Źródło: WOK Hutnik, fot. Justyna Pochmara

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zachęcają do plażowania
Tak niewiele trzeba aby zrobić tak wiele. Pamiętam turniej siatkówki o puchar burmistrza. Odbywał się właśnie na plaży. Bar/kawiarnia nieopodal. Mnóstwo plażowiczów. Za małolata z osiedla na plażę blisko a jak przyszła chęć wyprawa na rowerach nad Liwiec.
Monter
Nie odwracajmy się od rzeki
I tylko dodam "dla nas czas spełniania marzeń o wypoczynku w ..................... już się skończył". Dla nas faktycznie zawsze będzie bardziej atrakcyjna baza Zegrza, Mazur, Serocka. Tylko kopnięcie Łosia może coś zmienić, dla Młodych, Polska Syrenka z silnikiem 1,8 120 KM nie zdominuje Niemieckiego BMW. Polecam Ministerstwo Rozwoju.
Zbigniew Malinowski
Nie odwracajmy się od rzeki
Ile ludzi tyle pomysłów :) :):) Skoncentrujcie się na tym co USA, i wszystko się wyjaśni. Nie wystarczy pomysł, trzeba podążać za potrzebami MŁODZIEŻY !
Zbigniew Malinowski
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Elwiry, Hipolita, Radosławy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA