REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rozpoczynamy nabór chętnych uczestników na wycieczki krajoznawcze

Turystyka

Fundacja Obserwatorium Zrównoważonego Rozwoju realizuje zadanie publiczne pod tytułem "Sąsiedzi", współfinansowane przez Powiat Wyszkowski. Projekt przewiduje organizację wycieczek krajoznawczych w 12-osobowych grupac. W ramach operacji, wspólnie z partnerem projektu redakcją naszego portalu, zorganizowane będą dla aktywnych turystów z powiatu wyszkowskiego wycieczki do Skansenu w Kuligowie.

REKLAMA

Każdy z realizowanych scenariuszy wycieczki przewiduje: 

Godzina 10.20: Dojazd we własnym zakresie do Popowa, miejsce zbiórki nadbrzeże rzeki Bug przy ulicy: Ku Przystani, 07-203 Popowo-Parcele (rower mile widziany). Powitanie uczestników i omówienie planu wycieczki, rozdanie materiałów informacyjnych organizatorów. 

Godzina 10.30: Godzinny rejs widokowy w dół biegu rzeki Bug w kierunku Kani Polskiej (maks. 12 uczestników)

Godzina 11.30: Cumowanie na plaży w Kuligowie ul. Wojska Polskiego i przejście na teren Skansenu w Kuligowie ul. Kręta 4

Godzina 12.00-12.45: Zwiedzanie Skansenu w Kuligowie z przewodnikiem 

Godzina 13.00 -14.30: Pokaz przygotowania tradycyjnych potraw regionalnych (w zależności od terminu sery podpuszczkowe/ nalewki/ fafernuchy/ piwo kozicowe/ przetwory tradycyjne z owoców i ziół)

Godzina 14.30-15.15: Kawa, herbata ciasteczka oraz ciepły posiłek typu zupa/ bigos lub kiełbaska dla każdego z uczestników.

Godzina 15.15: Przejście/ przejazd na miejsce cumowania promu w Kuligowie, plaża przy ul. Wojska Polskiego.

Godzina 15.30: Przeprawa promowa uczestników wycieczki krajoznawczej z Kuligowa do miejsca porannej zbiórki w Popowie ul. Do Przystani. 

Godzina 16.00: Zakończenie części grupowej wycieczki i powrót do domów uczestników we własnym zakresie.

Zasady uczestnictwa: 

1. Udział uczestników jest nieodpłatny, a projekt jest współfinansowany przez Powiat Wyszkowski.

2. Liczba grup wycieczkowych jest ograniczona i wynika z zakresu podpisanej umowy. 

3. Szczegółowe terminy wycieczek będą ustalane po zebraniu się odpowiedniej liczby uczestników, zakłada się, że będą to soboty lub niedziele w miesiącu lipcu, sierpniu lub wrześniu. 

4. O zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszeń. 

5. W wycieczkach nieodpłatnie mogą brać udział jedynie mieszkańcy powiatu wyszkowskiego.

6. Zgłoszenia należy przesyłać na adres ozr@powiatwolominski.pl podając w temacie maila „Zgłoszenie na wycieczkę –Sąsiedzi”.     

W treści maila należy wpisać dane Uczestnika:

- Imię i nazwisko 

- Wiek 

- Mail i telefon kontaktowy 

- Potwierdzić zamieszanie w powiecie wyszkowskim – oświadczenie „Potwierdzam, że jestem mieszkanką/ mieszkańcem powiatu wyszkowskiego”

7. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2020 r. lub do wyczerpania miejsc. 

8. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany agendy wycieczki. 

9. Informacja o terminie organizacji wycieczki zostanie przekazana chętnym nie później niż 7 dni przed planowanym rozpoczęciem wydarzenia. W przypadku niepotwierdzenia przez uczestnika udziału w wydarzeniu Organizator może na miejsce poinformowanego zgłaszającego się uczestnika zaproponować udział w wydarzeniu osobom z listy rezerwowej wraz z pierwszeństwem uczestnictwa.

Organizator

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA