REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Respirator w darze dla szpitala

Miasto

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie otrzymał darowiznę w postaci respiratora o wartości 80 tys. zł.

REKLAMA

To dar od Zakładów Farmaceutycznych POLPHARMA S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim. 9 lipca sprzęt został przekazany na ręce koordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii dr Wojciecha Żubrowskiego w obecności dyrektora SPZZOZ Tomasza Borońskiego, starosty Jerzego Żukowskiego oraz przewodniczącego Rady Powiatu Waldemara Sobczaka.

Fot. Powiat Wyszkowski

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Samorządowcy z Rząśnika zarobią więcej
celnie gdzieś wójt powiedział że Rząśnik podąża za Długosiodłem szkoda tylko że nie w rozwoju tylko w podnoszeniu sobie pensji
wieśniak
Wzrosną podatki w Długosiodle
No tak wójt i radni podniesi sobie pensje więc teraz mieszkańcy muszą je jakoś sfinansowac... Wszyscy którzy pracują na etatach państwowych powinni podnieść sobie też wynagrodzenia i to nie % a KWOTOWO. Gdzie tu prawa człowieka i obywatela? Mamy tylko tyrać na dygnitarzy......
Znoesmaczona
Samorządowcy z Rząśnika zarobią więcej
Wójt z Rzasnika bardzo utożsamia się z Koziołem z Rancza. Zero jakichkolwiek inicjatyw dla gminy,programów unijnych,dobrze jest i niech tak będzie po co zmieniać. Nakładać tylko roboty sobie i urzędnikom. Gmina która zatrzymała się się w miejscu od kilku lat.Wstyd,Za co takie pieniądze? .
Psl
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Czwartek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA

pl.jooble.org