REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dla powiatu wyszkowskiego na drogę w Obrębie

Powiat

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie otrzymało z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych dotację na modernizację odcinka drogi powiatowej w Obrębie. Dofinansowanie wyniesie 100 tys. zł. Podpisanie umowy (n/z) z przedstawicielami Zarządu Województwa Mazowieckiego nastąpiło w Długosiodle.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 4326W na odcinku Obrąb od skrzyżowania z drogą nr 1811W do granicy z powiatem wołomińskim, o długości 1 162 mb, polegać będzie na przywróceniu nośności jezdni na całym odcinku drogi wraz z przebudową poboczy. Zakres robót obejmie:

• poszerzenie podbudowy w celu zapewnienia regularnej szerokości jezdni tj. 5,5 m na całym odcinku drogi,

• wykonanie nawierzchni drogi z betonu asfaltowego, o łącznej grubości warstw – 8 cm, szerokości warstwy ścieralnej 5,5 m,

• wykonanie poboczy z mieszanki kruszywa łamanego i naturalnego 50/50 gr. 10 cm,

• oczyszczenie/odmulenie i udrożnienie rowów przydrożnych,

• wycinkę kolidujących drzew i zakrzaczeń.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Powiat Wyszkowskidofinansowanieprzebudowa drogi powiatowejObrąb

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Okradł kościół dla ekskomuniki
Niebieski proboszcz miał nasłać na parafialnina policję, gdy ten mu powiedział, że miał kontakt z osobą chorą na Covid-19. I dziwić się, że ludziska odpływają z kościoła. Za parę lat katabasy odczują skutki swej arogancji. Nie będzie wiernych, do kościoła będą chodzić osoby głęboko wierzące.
Youseff
Dzielisz? Płać!
Skandal z tą decyzją. Niech nie umarzają kolegom podatków to będą pieniądze! Jak zwykle zwykły Kowalski dostaje po tyłku
Moni
Dzielisz? Płać!
A czemu gmina zasłania się ustawą wywłaszczeniową , deweloperom sprzedaje grunt bez dojazdu , bo po co ich na koszty narażać , jak deweloper wybuduje to wtedy funduje mu władza drogę do bloku . Przykład blok przy wiadukcie, Apartamentu Piłsudskiego. Bez wyjazdu, bez chodnika , laka . Deweloper nie zadbał o mieszkańców, ma to zrobić Grześ. Teraz niby remont obwodnicy ,dla dewelopera robią wyjazd i deweloper już ogłasza dwa następne bloki w tym miejscu . Burmistrz na dewelopera bardzo otwarty a mieszkańcom podatek , a co !
Kaja

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Sobota
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Kryspiny, Norberta, Sabiny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA