REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Szkolili przed kamerami

Powiat

Ekipa Polsatu wzięła udział w szkoleniu z ratownictwa wodnego prowadzonym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kamieńczyku. Telewizja zrealizowała przy okazji materiał filmowy dla kilku regionalnych tv kablowych na Mazowszu.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Szkolenie odbyło się 3 lipca na Bugu w Kamieńczyku. Związane było z ratownictwem wodnym. Tematem było ewakuacja osoby, która wpadła do rzeki. Wszyscy ratownicy byli wyposażeni w sprzęt asekuracyjny. Jednocześnie dwóch ratowników - jeden z lądu, drugi z łodzi - w jednym czasie miało za zadanie dotrzeć do poszkodowanego i ewakuować go na ląd. Tam został przekazany ratownikom, zabezpieczony do transportu oraz udzielono mu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. W związku z sytuacją epidemiologiczną podczas udzielania pomocy, zwracano uwagę na ochronę przed COVID 19 i korzystano ze środków ochronnych przekazanych przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych.Tego typu ćwiczenia są bezcennym źródłem wiedzy i doświadczenia. Do działań jednostka OSP Kamieńczyk wykorzystała pozyskano niedawno volkswagena transportera T6 jako zabezpieczenie logistyczne i epidemiologiczne.

 

Źródło: OSP Kamieńczyk

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Okradł kościół dla ekskomuniki
Niebieski proboszcz miał nasłać na parafialnina policję, gdy ten mu powiedział, że miał kontakt z osobą chorą na Covid-19. I dziwić się, że ludziska odpływają z kościoła. Za parę lat katabasy odczują skutki swej arogancji. Nie będzie wiernych, do kościoła będą chodzić osoby głęboko wierzące.
Youseff
Dzielisz? Płać!
Skandal z tą decyzją. Niech nie umarzają kolegom podatków to będą pieniądze! Jak zwykle zwykły Kowalski dostaje po tyłku
Moni
Dzielisz? Płać!
A czemu gmina zasłania się ustawą wywłaszczeniową , deweloperom sprzedaje grunt bez dojazdu , bo po co ich na koszty narażać , jak deweloper wybuduje to wtedy funduje mu władza drogę do bloku . Przykład blok przy wiadukcie, Apartamentu Piłsudskiego. Bez wyjazdu, bez chodnika , laka . Deweloper nie zadbał o mieszkańców, ma to zrobić Grześ. Teraz niby remont obwodnicy ,dla dewelopera robią wyjazd i deweloper już ogłasza dwa następne bloki w tym miejscu . Burmistrz na dewelopera bardzo otwarty a mieszkańcom podatek , a co !
Kaja

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Sobota
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Kryspiny, Norberta, Sabiny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA