REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ponad sto kontroli drogowych w jeden weekend

Na Sygnale

Tylko jeden weekend, a ponad 100 skontrolowanych pojazdów, siedem zatrzymanych praw jazdy, pięcioro kierujących bez uprawnień, siedmioro nietrzeźwych kierujących, cztery przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym oraz dwóch kierujących z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

REKLAMA

Pomimo nieustających apeli na drogach nadal pojawiają się kierowcy, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego i za nic mają bezpieczeństwo swoje, a tym bardziej innych użytkowników dróg. W miniony weekend policjanci skontrolowali ponad 100 pojazdów, zatrzymali siedem praw jazdy i ujawnili pięcioro kierujących bez wymaganych uprawnień. Mundurowi wyeliminowali z dróg siedmiu pijanych kierujących, z których rekordzista miał ponad 2,5 promila i był wcześniej karany za jazdę na „podwójnym gazie”. Dwoje kierujących zatrzymanych do kontroli drogowej miało orzeczone czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Czterech kierowców zbagatelizowało ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym i na 3 miesiące stracili uprawnienia do kierowania. „Najszybszy” pędził z prędkością 119 km/h przez Prabuty. Policjanci drogówki dodatkowo wyhamowali blisko 70 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nie odwracajmy się od rzeki
Ojj tak, zgadzam się w 100%! Burmistrz wraz z vice i p. Naczelnik kultury w ostatnim czasie prężnie działają jeśli chodzi o wymyślanie i tworzenie broszurek prawda-fałsz na poziomie podstawówki.. Czy zajęcia zdalne to praca online? Oto jest pytanie...
Zgadzam się z qsa
Nie odwracajmy się od rzeki
Wymowna nieobecność burmistrza - pewnie drukuje ulotki w stylu "Prawda-Fałsz", którymi zasypie Was w nastepnym odcinku serialu. Pan Burmistrz nie chce dyskutować, to jest jego miasto, po co ma dyskutować skoro on i Anecia już o wszystkim zdecydowali.
qsa
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Świetny pomysł z tablicą o SYLABIE! a nawet za #muremzasylabą! W historii gminy SYLABA właśnie przestała istnieć, choć zapewne będzie istnieć w historii Mazowsza, kraju i Świata. Zdobywa świat, ale w jej własnym mieście burmistrz nie znalazł miejsca dla fachowców i wyszkowskich uzdolnionych dzieci, a na wiewiórki jest! Kurła, jakie to jest dno.
Iryt
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Piątek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Donaty, Olechny, Kajetana

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA