REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowy trener w Bugu Wyszków

Sport

Piotr Trześniewski zostanie nowym szkoleniowcem Bugu Wyszków. Będzie pełnił funkcję trenera przygotowania motorycznego.

REKLAMA

Od wielu lat najlepsze zespoły na świecie mają taką jednostkę w swoim sztabie, która zajmuje się tylko przygotowaniem fizycznym zawodników. W perspektywie czasu (makrocykle) mają one za zadanie poprawę cech motorycznych sportowców, w tym przypadku piłkarzy. Trener Trześniewski będzie prowadził do końca roku trzy  grupy młodzieży. Są to następujące roczniki: 2004/ 05, 2006, 2007. 

Piotr Trześniewski ma do zrealizowania również miesiąc z seniorami Bugu Wyszków. Nie wyklucza dalszej współpracy z drużyną piłkarską, choć nie ukrywa, że jego macierzystym klubem jest Gimnazjon KUźNIA Wyszków.

Piotr Trześniewski to trener przygotowania motorycznego, instruktor kickboxingu, instruktor turystyki kwalifikowanej, rowerowej i kajakowej.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

coach
Dyscypliny macierzyste dość znacznie różnią się od piłki nożnej. Mam nadzieje że władze klubu i Piotr wiedzą co robią. Piotr zapoznaj się z charakterystyką wymagań fizycznych nowoczesnej piłki nożnej i przeanalizuj rodzaje wysiłków i ich proporcje. Powodzenia.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
tomasz: zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Ludzie nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem o co w tym strajku chodzi, o co walczymy! Musimy mieć możliwość podjęcia decyzji, a nie jej narzucenia odgórnie!
MF
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Szanowni Państwo - sądzę, że nie w pełni rozumiecie powody obecnych protestów w kraju. W takiej skali jak obecnie nie pojawiały się przed orzeczeniem trybunału mgr Przyłębskiej. Chodzi o prawo do podjęcia decyzji o kontynuowaniu ciąży w przypadku jej uszkodzenia. Kogo wiara, przekonania moralne, siły, możliwości pozwalają na urodzenie, wychowywanie i zapewnienie godnego życia takim dzieciom - miały i mają prawo do kontynuacji ciąży i urodzenia dziecka. Nie wszystkie osoby mają te same przekonania oraz możliwości i to należy uszanować - dla tych rodziców pozostawała otwarta furtka na przerwanie takiej ciąży. Nie chodzi o nic innego jak możliwość podjęcia przemyślanej decyzji a nie narzucanie jedynego rozwiązania przez państwo - moralność nie może podlegać regulacjom prawnym. Brak jest odwagi naszym rządzącym - dlaczego temat nie jest poddany konsultacjom a może i nawet referendum - niech Polacy się wypowiedzą czy chcą zaostrzenia, utrzymania czy złagodzenia przepisów w tym temacie. A w
tomasz
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Kozak będzie straszyć piekłem kobiet !. Czas pomyśleć o przejściu na tamten brzeg staruszko.
nawalny
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ingi, Maurycego, Sambora

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA