REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Basen i inne obiekty sportowe bezpłatnie na wakacje

Miasto

Do końca sierpnia mieszkańcy gminy Wyszków mogą bezpłatnie korzystać z oferty wyszkowskiej krytej pływalni. W wakacje nieodpłatny dostęp będzie także do hali sportowej, boisk i kortów tenisowych.

REKLAMA

Bezpłatne udostępnienie krytej pływalni jest - w opinii władz gminy - rekompensatą dla mieszkańców za brak kąpieliska i plaży miejskiej. Rozwiązanie stosowano już w dwóch poprzednich sezonach. Z darmowych wejściówek na basen korzystało wówczas okresie wakacyjnym ponad 10 tysięcy osoby.

W tym roku pływalnia zostanie udostępniona w okresie od 29 czerwca do 31 sierpnia. Bezpłatny dostęp będą mieli mieszkańcy gminy Wyszków w godz. 9.00-17.00 (ostatnie logowanie o godz. 16.00), od poniedziałku do piątku. Z promocji mogą skorzystać dzieci (te do 13. roku życia na basen bezpłatnie mogą wejść z jednym rodzicem lub opiekunek prawnym), uczniowie szkół podstawowych oraz średnich. W tym roku z bezpłatnych wejściówek nie skorzystają natomiast seniorzy powyżej 60. roku życia. Jednorazowy czas bezpłatnego korzystania to 60 minut.

W tym roku nie będzie tradycyjnej przerwy technologicznej na pływalni na przełomie sierpnia i września, gdyż prace remontowe wykonano podczas obowiązkowego przestoju basenu w okresie kwarantanny.

Przypominamy,  że korzystających z pływalni obowiązuje reżim sanitarny: wchodzimy w maseczkach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy dystansu od innych osób, stosujemy się do wytycznych obsługi. Obowiązują limity pływających. Jednocześnie z obiektu mogą korzystać maksymalnie 24 osoby - po 4 osoby na torze.

W pierwszy weekend funkcjonowania pływalni po wznowieniu działalności tłumów nie było. W sobotę 27 czerwca basen odwiedziło mniej niż 100 osób.

- To 1/3 dotychczasowego obłożenia i takiej tendencji się spodziewamy - mówi dyrektor WOSiR Adam Szymański.

***

W okresie wakacji bezpłatny będzie także dostęp do innych obiektów WOSiR - hali, boisk oraz kortów tenisowych.

Hala sportowa udostępniania jest nieodpłatnie w godz. 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

Boiska piłkarskie będą dostępne w godz. 9.00-21.00 (bez oświetlenia). Jednorazowy czas bezpłatnego korzystania wynosi 2 godz.

Z kortów tenisowych można korzystać w godz. 9.00-15.00.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektów wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Korzystanie ze wszystkich obiektów sportowych jest możliwe po okazaniu legitymacji szkolnej. Zasady korzystania z obiektów pod numerem telefonu: pływalnia 29-743-02-05, stadion 29-742-42-69, hala 29-743-02-06.

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Idźmy zagłosować"
Nie ma opcjii. Na pewno NIE DUDA!!!!
Gość
Wybory prezydenckie: wyniki z gmin powiatu wyszkowskiego
A ja i tak zagłosuje na Andrzeja, wieś nie wieś. Wszyscy jesteście ze wsi im głupszy tam wyżej łeb zadziera. Wszystkim baranom sie wydaje że jak ktoś im powiedział ze PełO to partia ludzi wykształconych i inteligentnych to każdy baran chce być "mądry: nawet wbrew sobie i swoim przekonaniom. Czy naprawdę ta pseudo miejska inteligencja nie widzi co się w kraju dzieje. Ja się pytam, skoro teraz jest rozdawnictwo to jak nazwać wcześniejsze poczynania. "pieniędzy nie ma nie było i nie będzie" i gdzie one były ? Inteligencja - :) - doczytaj o ułaskawieniu a nie piszesz głupoty wyrwane z kontekstu.
wwy
Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA