REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dziś nasze serca są pełne miłości...

Miasto

Trzydzieścioro trzecioklasistów z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym przyjęło po raz pierwszy Jezusa do swojego serca.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- To szczególny dzień, kiedy po raz pierwszy przyjmiecie Pana Jezusa do swojego serca. Będziemy modlić się za was i prosić Boga, aby Pan Jezus był obecny zawsze w waszych sercach - mówił proboszcz parafii ks. Jarosław Balikowski, witając dzieci i ich najbliższych w progach świątyni. Kapłan pobłogosławił oraz pokropił wodą święconą najmłodszych i ich rodziców.

- Dziś dzień pełen radości i szczęścia, na który z wielką tęsknotą czekaliśmy. Wiele godzin spędziliśmy nad katechizmem, poznając prawdę bożą i naukę kościoła. Dziś nasze serca są pełne miłości do Jezusa, którego pragniemy zaprosić do naszego życia - wyrecytowały dzieci.

Przez trzy lata dzieci brały udział w przygotowaniach do tej ważnej uroczystości, by z powagą przeżyć ten jeden z najważniejszych dni w życiu katolika. Ceremonia podzielona była na dwie tury, w pierwszej 27 czerwca udział wzięli uczniowie klasy III a, w drugiej części, która odbyła się 28 czerwca, uczestniczyli uczniowie klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rybienku Leśnym. Łagodzenie obostrzeń spowodowało, że część rodziców wyszła z inicjatywą zorganizowania ceremonii w czerwcu w mniejszych grupach.

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówRybienko LeśnieI Komunia ŚwiętaKomuniaSP nr 3 w Rybienku Leśnymparafia Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Fontanny do likwidacji
Ich wszystko przerasta, dlatego ta mieścina wygląda jak karykatura miasta, brzydkie bloki, betonowe place, zero ładu urbanistycznego. Jedyny plus to Rybienko i świeże powietrze (w lecie, jak nie palą śmieci w piecach).
ABC
"Zamiast bazgrać po budynkach..."
"bazgrać" cóż za urzędniczy język
Bolo
Fontanny do likwidacji
teraz jest śmietnik to może już lepiej niech zrobią kwietnik, tylko koniecznie kolorowy!
Kali
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA

pl.jooble.org