REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dziś nasze serca są pełne miłości...

Miasto

Trzydzieścioro trzecioklasistów z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym przyjęło po raz pierwszy Jezusa do swojego serca.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- To szczególny dzień, kiedy po raz pierwszy przyjmiecie Pana Jezusa do swojego serca. Będziemy modlić się za was i prosić Boga, aby Pan Jezus był obecny zawsze w waszych sercach - mówił proboszcz parafii ks. Jarosław Balikowski, witając dzieci i ich najbliższych w progach świątyni. Kapłan pobłogosławił oraz pokropił wodą święconą najmłodszych i ich rodziców.

- Dziś dzień pełen radości i szczęścia, na który z wielką tęsknotą czekaliśmy. Wiele godzin spędziliśmy nad katechizmem, poznając prawdę bożą i naukę kościoła. Dziś nasze serca są pełne miłości do Jezusa, którego pragniemy zaprosić do naszego życia - wyrecytowały dzieci.

Przez trzy lata dzieci brały udział w przygotowaniach do tej ważnej uroczystości, by z powagą przeżyć ten jeden z najważniejszych dni w życiu katolika. Ceremonia podzielona była na dwie tury, w pierwszej 27 czerwca udział wzięli uczniowie klasy III a, w drugiej części, która odbyła się 28 czerwca, uczestniczyli uczniowie klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rybienku Leśnym. Łagodzenie obostrzeń spowodowało, że część rodziców wyszła z inicjatywą zorganizowania ceremonii w czerwcu w mniejszych grupach.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówRybienko LeśnieI Komunia ŚwiętaKomuniaSP nr 3 w Rybienku Leśnymparafia Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wybory prezydenckie: wyniki z gmin powiatu wyszkowskiego
A ja i tak zagłosuje na Andrzeja, wieś nie wieś. Wszyscy jesteście ze wsi im głupszy tam wyżej łeb zadziera. Wszystkim baranom sie wydaje że jak ktoś im powiedział ze PełO to partia ludzi wykształconych i inteligentnych to każdy baran chce być "mądry: nawet wbrew sobie i swoim przekonaniom. Czy naprawdę ta pseudo miejska inteligencja nie widzi co się w kraju dzieje. Ja się pytam, skoro teraz jest rozdawnictwo to jak nazwać wcześniejsze poczynania. "pieniędzy nie ma nie było i nie będzie" i gdzie one były ? Inteligencja - :) - doczytaj o ułaskawieniu a nie piszesz głupoty wyrwane z kontekstu.
wwy
Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA