REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Uczennica I LO wśród najlepszych w Polsce

Nauka

Uczennica I LO im. C.K.Norwida w Wyszkowie – Patrycja Chmielewska – zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie ekonomicznym Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej, który odbył się w ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.

REKLAMA

Zadaniem uczestników konkursu było, po realizacji modułów programu i zdobyciu wiedzy, przygotowanie pracy pisemnej na temat: „Zaprezentuj swój pomysł na realizację zajęć poświęconych jednemu z tematów/rozdziałów publikacji „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”. W swojej pracy opisz przebieg zajęć oraz stwórz materiały dodatkowe (np.prezentacja multimedialna, film, zadanie matematyczne, krzyżówka lub inne formy), które w atrakcyjny sposób przybliżą odbiorcom wybrany temat/rozdział. Wykorzystaj wiedzę zdobytą podczas udziału w projekcie oraz informacje pozyskane samodzielnie z innych, rzetelnych źródeł”. Ze względu na ogłoszony 20 marca stan epidemii koronawirusa w Polsce, zarząd SKEF'u podjął decyzję co do zmiany trybu przeprowadzenia konkursu polegającą na odstąpieniu od organizacji finału konkursu i wyłonienia zwycięzców konkursu na podstawie nadesłanych prac konkursowych.

21 maja jury konkursu dokonało oceny wszystkich nadesłanych 46 prac konkursowych. Wśród laureatów znalazła się uczennica wyszkowskiego I LO. Nagrodą dla Patrycji jest czek w wysokości 1.000 zł oraz gadżety. Dodatkowo, projekt umożliwił praktyczne poszerzenie wiedzy, jak „Żyć finansowo”. Przygoda z projektem trwała 5 miesięcy, ale przygoda z świadomym gospodarowaniem finansami będzie trwała całe życie. Trenerem Patrycji w projekcie była nauczycielka Beata Sierzan. 

Źródło: I LO

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Rząśnik za Dudą
Brawo dla nauczycieli historii w gminie Rząśnik, a zwłaszcza w Komorowie. PRAWDZIWI PATRIOCI w tej gminie.
wyborca
Rząśnik za Dudą
I Ci co gloswali na Trzaskowskiego niech zgłoszą się do gmini i rzekną się 13stych emerytur i 500 +, oraz innych świadczeń ktore dal nam Duda.... Bo w sumie po co im niech lepiej oddadza to na dom dziecka ????
Rzasnik
Rząśnik za Dudą
Hjj
Tic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA