REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Uczennica I LO wśród najlepszych w Polsce

Nauka

Uczennica I LO im. C.K.Norwida w Wyszkowie – Patrycja Chmielewska – zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie ekonomicznym Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej, który odbył się w ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.

REKLAMA

Zadaniem uczestników konkursu było, po realizacji modułów programu i zdobyciu wiedzy, przygotowanie pracy pisemnej na temat: „Zaprezentuj swój pomysł na realizację zajęć poświęconych jednemu z tematów/rozdziałów publikacji „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”. W swojej pracy opisz przebieg zajęć oraz stwórz materiały dodatkowe (np.prezentacja multimedialna, film, zadanie matematyczne, krzyżówka lub inne formy), które w atrakcyjny sposób przybliżą odbiorcom wybrany temat/rozdział. Wykorzystaj wiedzę zdobytą podczas udziału w projekcie oraz informacje pozyskane samodzielnie z innych, rzetelnych źródeł”. Ze względu na ogłoszony 20 marca stan epidemii koronawirusa w Polsce, zarząd SKEF'u podjął decyzję co do zmiany trybu przeprowadzenia konkursu polegającą na odstąpieniu od organizacji finału konkursu i wyłonienia zwycięzców konkursu na podstawie nadesłanych prac konkursowych.

21 maja jury konkursu dokonało oceny wszystkich nadesłanych 46 prac konkursowych. Wśród laureatów znalazła się uczennica wyszkowskiego I LO. Nagrodą dla Patrycji jest czek w wysokości 1.000 zł oraz gadżety. Dodatkowo, projekt umożliwił praktyczne poszerzenie wiedzy, jak „Żyć finansowo”. Przygoda z projektem trwała 5 miesięcy, ale przygoda z świadomym gospodarowaniem finansami będzie trwała całe życie. Trenerem Patrycji w projekcie była nauczycielka Beata Sierzan. 

Źródło: I LO

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA