REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Basen w Długosiodle rozpoczyna sezon

Powiat

Od 27 czerwca czynny będzie basen w Długosiodle. Obowiązywać będzie nowy regulamin i zasady oraz godziny korzystania z obiektu.

REKLAMA

Jednorazowo z obiektu może korzystać 50% standardowej liczny uczestników, maksymalna liczba wynosi 100 osób. Na basenie w Długosiodle wprowadzono wyłącznie wejścia 2,5-godzinne (z przerwami na dezynfekcję) w rozkładzie:

- godz. 11.00 - 13.30

- godz. 13.45 - 16.15

- godz. 16.30 - 19.00

Konieczna będzie dezynfencja rąk przy wejściu i wyjściu z obiektu. Należy nosić osłonę ust i nosa w pomieszczeniach wchodzących w skład obiektu (hol, przebieralnia) z wyłączeniem kabin prysznicowych. W strefie wejścia i kas oraz w przebieralniach, holu, strefie z basenami należy zachować niezbędny dystans 2 metrów od kasy oraz pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu obiektu. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się tylko jedna osoba.

Nie można korzystać z obiektu, jeśli ma się objawy jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych. Należy ograniczyć do minimum czas przebywania w holu i przebieralni przed i po korzystaniu z basenu. Obowiązkowo trzeba umyć całe ciało pod natryskiem przed wejściem do niecki basenowej, zdezynfekować dłonie płynem antybakteryjnym. W strefie basenowej z jednego toru w basenie mogą korzystać maksymalnie 4 osoby jednocześnie. Należy korzystać z niecki rekreacyjnej, zachowując dystans 2 metrów.

W trakcie pobytu w na terenie obiektu należy ściśle przestrzegać instrukcji, ogłoszeń oraz poleceń personelu. Należy korzystać tylko z własnego ze sprzętu turystycznego - maty czy leżaki.

CENY BILETÓW - WEJŚCIA 2,5 GODZINNE
dzieci do lat 6 wstęp wolny
dzieci do lat 16,
(po okazaniu dowodu)
4 zł
emeryci i renciści 6 zł
osoba dorosła 8 zł
karta dużej rodzinny
(dla rodzin wielodzietnych - troje dzieci +)
6 zł osoba dorosła
3 zł dzieci do lat 16

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


basenDługosiodło

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wybory prezydenckie: wyniki z gmin powiatu wyszkowskiego
A ja i tak zagłosuje na Andrzeja, wieś nie wieś. Wszyscy jesteście ze wsi im głupszy tam wyżej łeb zadziera. Wszystkim baranom sie wydaje że jak ktoś im powiedział ze PełO to partia ludzi wykształconych i inteligentnych to każdy baran chce być "mądry: nawet wbrew sobie i swoim przekonaniom. Czy naprawdę ta pseudo miejska inteligencja nie widzi co się w kraju dzieje. Ja się pytam, skoro teraz jest rozdawnictwo to jak nazwać wcześniejsze poczynania. "pieniędzy nie ma nie było i nie będzie" i gdzie one były ? Inteligencja - :) - doczytaj o ułaskawieniu a nie piszesz głupoty wyrwane z kontekstu.
wwy
Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA