REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Królowa jest tylko jedna"

Nauka

Przedszkola z powiatu wyszkowskiego zapraszamy do udziału w nowym projekcie edukacyjnym Stowarzyszenia Tradycyjnie Nowoczesnych dla Wsi. Będą edukacyjne warsztaty dla dzieci i nauczycieli, możliwość doposażenia szkolnych ekoogródków i duuużo wiadomości na temat roli pszczół.

REKLAMA

"Królowa jest tylko jedna" - to warsztaty dla przedszkolaków z powiatu wyszkowskiego o roli pszczół w przyrodzie. A w ich programie m.in.: edukacyjne warsztaty dla dzieci z częścią praktyczną - budową owadzich hotelików, warsztaty dla przedszkolnej kadry, doposażenie przedszkolnych ekoogródków. Udział w projekcie jest bezpłatny. Wszystkie działania zostaną dostosowane do obecnych realiów, aby zapewnić bezpieczeństwo jego uczestnikom. O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia bezpośrednio u koordynatorki projektu Eweliny Paziewskiej: paziewska.ewelina@gmail.com. Informacje pod nr tel. 504-907-116

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Tradycyjnie Nowoczesnych dla Wsi, z budżetu Województwa Mazowieckiego.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA