REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Katamarany znów wypłyną na Bug i Narew

Turystyka

W okresie od 6 czerwca do 6 września turyści będą mogli skorzystać z weekendowych rejsów katamaranami Albatros 1 i Albatros 2. Jednostki będą wyruszały w rejsy z serockiego molo przy plaży miejskiej, w soboty, niedziele i święta. Dotrą m.in. do Popowa.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Katamarany Albatros 1 i Albatros 2 to jednostki dostosowane do obsługi lokalnego ruchu turystycznego, związanego z przeprawą osób i rowerów na płytkim szlaku żeglownym dolnego Bugu i Narwi w obszarze Jeziora Zegrzyńskiego. Te małe statki płaskodenne, kursujące według harmonogramu w godz. 10.00-17.00, zabierają do 12 pasażerów oraz ich rowery. Pełnią także rolę Mobilnych Punktów Informacji Turystycznej.

Rejsy katamaranami umożliwiają dotarcie z Serocka drogą wodną do położonej na przeciwległym brzegu Narwi wsi Cupel oraz do leżących nad Bugiem miejscowości: Kania Polska, Popowo, Arciechów i Kuligów. Miejscowości te łączy sieć szlaków i ścieżek rowerowych, które prowadzą do lokalnych atrakcji kulturowych, przyrodniczych i turystycznych. 

Rozkład rejsów katamaranów na sezon 2020:

Opłatę (dobrowolną) 5 zł od osoby (płatność kartą) wnosi się wyłącznie u kapitana jednostki, bezpośrednio przed rejsem (pieniądze przeznaczone są na cele działań statutowych armatora - Stowarzyszenia na Rzecz Promocji i Rozwoju Zalewu Zegrzyńskiego z siedzibą w Serocku).

Kontakt do kapitana katamaranu ALBATROS 1 (rzeka Narew) – tel. 609 511 417

Kontakt do kapitana katamaranu ALBATROS 2 (rzeka Bug) – tel. 609 511 418

Rejsy będą realizowane zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami i zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii Covid-19.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


katamaranBugNarewPopowopowiat wyszkowskiSerockżeglugaturystyka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wybory prezydenckie: wyniki z gmin powiatu wyszkowskiego
A ja i tak zagłosuje na Andrzeja, wieś nie wieś. Wszyscy jesteście ze wsi im głupszy tam wyżej łeb zadziera. Wszystkim baranom sie wydaje że jak ktoś im powiedział ze PełO to partia ludzi wykształconych i inteligentnych to każdy baran chce być "mądry: nawet wbrew sobie i swoim przekonaniom. Czy naprawdę ta pseudo miejska inteligencja nie widzi co się w kraju dzieje. Ja się pytam, skoro teraz jest rozdawnictwo to jak nazwać wcześniejsze poczynania. "pieniędzy nie ma nie było i nie będzie" i gdzie one były ? Inteligencja - :) - doczytaj o ułaskawieniu a nie piszesz głupoty wyrwane z kontekstu.
wwy
Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA