REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

ekofarma.net - zdrowe, świeże, lokalne produkty z dostawą do domu

Kącik Prasowy

EKOFRAMA jestem organizatorem internetowego targu naturalnego jedzenia stworzonego przez zespół młodych ludzi, którzy chcą zagwarantować sobie i innym dostęp do zdrowych, świeżych i etycznie wytwarzanych produktów. Nasze warzywa i owoce pochodzą od lokalnych dostawców. Wybieramy tylko sprawdzone produkty, aby do Twojego domu trafiały najwyższej jakości warzywa i owoce.

REKLAMA

EKOFARMA to więcej niż targ

To budowanie świadomego społeczeństwa, lokalnej wspólnoty między klientami i dostawcami oraz szansa na przetrwanie dla wielu małych i średnich gospodarstw rolnych, stanowiących dominujący element unikalnego krajobrazu polskiej wsi. Dla konsumenta z kolei to szansa na powiązanie kupowanego produktu z konkretnym gospodarstwem rolnym. Oferujemy również możliwość zakupu hurtowych ilości warzyw i owoców.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, oferujemy możliwość zamówienia gotowej porcji świeżych produktów od polskich dostawców. Najwyższa jakość produktów jest dla nas najważniejsza. Mamy świadomość, że dostarczanie żywności wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i dbamy o to na każdym etapie zamówienia.

Produkty dostarczamy w środy i piątki w godzinach 12:00 - 20:00

EKOFARMA to nie tylko sklep ale miejsce wypełnione pasją do gotowania i zdrowego jedzenia - dlatego wymyślamy, eksperymentujemy i inspirujemy się ciekawymi przepisami. Nasze warzywa nie zawsze wyglądają jak z obrazka, ale nigdy nie szczędzimy starań, żeby były świeże, z najsmaczniejszych odmian i absolutnie bezpiecznych upraw. Współpracujemy z producentami i rolnikami, którzy - jak my - wierzą, że jedzenie nie potrzebuje żadnych sztucznych dodatków, aby doskonale smakować.

Ekologiczne, tradycyjne, regionalne, zapomniane - takie produkty lubimy najbardziej i pragniemy się nimi dzielić z Wami. Zależy nam, aby nasi Klienci poczuli się u nas jak w rodzinnym domu. Przypomnimy Wam smaki dzieciństwa i odkryjemy nowe specjały zdrowej kuchni. Nieustannie poszukujemy nowych, ale i zapomnianych specjałów. Internetowy targ EKOFARMA to nasza pasja, a profesjonalizm jest jedną z cech, która jest nam bliska.

Kupowanie w EKOFARMIE jest proste 

Nawet jeśli to Wasz pierwszy raz w sklepie internetowym, zawsze pomożemy z uśmiechem na twarzy. Na bieżąco możesz nas śledzić na naszym FB. Zapraszamy: 

https://www.ekofarma.net/

 

 

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org