REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowe ograniczenia na S8 w Markach

Powiat

Wczoraj informowaliśmy o weekendowych utrudnieniach pod wiaduktem obwodnicy Marek przy M1 a jest już nowy komunikat dotyczący zmian dla kierowców w nastepnych dniach.

REKLAMA

W najbliższą sobotę (30 maja) zamknięte zostaną lewoskręty na DW629, pod obiektami S8 na węźle Marki. Oznacza to, że kierowcy jadący od Warszawy nie będą mogli skręcić na Trasę Toruńską a jadący od Radzymina nie wjadą na obwodnicę Marek. Od poniedziałku do środy (1 – 3 czerwca), na trasie głównej, etapami wprowadzona będzie czasowa organizacja ruchu w rejonie węzła Marki. W poniedziałek trasa główna w stronę Białegostoku na wysokości Centrum Handlowego M1 na odcinku ok. 300m zostanie zwężona o lewy pas ruchu (od strony pasa dzielącego). We wtorek 2 czerwca prace będą odbywały się na trasie głównej w kierunku Poznania (zamknięty lewy pas ruchu). Na środę zaplanowano zamknięcie skrajnego, prawego pasa jezdni głównej w kierunku Poznania. 

Zmiany w organizacji ruchu związane są z kolejnymi pracami przy dokończeniu realizacji obwodnicy Marek po nierzetelnym wykonawcy, z którym rozwiązaliśmy umowę. Pod obiektami trasy S8 na DW629 prowadzone będą roboty związane z montażem barier energochłonnych. Wyłączenie z ruchu wewnętrznych pasów obu jezdni umożliwi wykonawcy zamontowanie barier energochłonnych w pasie dzielącym trasy głównej. Takie same roboty będą prowadzone w rejonie zamkniętego wjazdu z drogi serwisowej na S8, i dlatego zamknięty zostanie prawy (skrajny) pas w stronę Poznania. Etapowe prowadzenie prac ma na celu powodowanie jak najmniejszych utrudnień w ruchu, przy zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Prace powinny zakończyć się w środę w godzinach popołudniowych.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Rząśnik za Dudą
Brawo dla nauczycieli historii w gminie Rząśnik, a zwłaszcza w Komorowie. PRAWDZIWI PATRIOCI w tej gminie.
wyborca
Rząśnik za Dudą
I Ci co gloswali na Trzaskowskiego niech zgłoszą się do gmini i rzekną się 13stych emerytur i 500 +, oraz innych świadczeń ktore dal nam Duda.... Bo w sumie po co im niech lepiej oddadza to na dom dziecka ????
Rzasnik
Rząśnik za Dudą
Hjj
Tic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA