REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dyrektorzy o rok dłużej

Nauka

Zarząd Powiatu zdecydował o przedłużeniu o rok kadencji dyrektorów trzech szkół, którym umowy powinny wygasnąć z końcem sierpnia 2020 r. Podobną decyzję wcześniej podjął burmistrz Wyszkowa w stosunku do dwóch dyrektorów szkół i przedszkoli.

REKLAMA

Gdyby szkoły, przedszkola funkcjonowały normalnie, samorządy ogłaszałyby konkursy na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych, którym w tym roku szkolnym kończą się kadencje. Epidemia koronawirusa spowodowała jednak, że organom prowadzącym dano ustawową możliwość przedłużenia kadencji o rok - bez konieczności przeprowadzania konkursów. Zarząd powiatu podjął taką decyzję w stosunku do trzech osób: Grażyny Kalinowskiej - dyrektor CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie, Elżbiety Piórkowskiej - dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku oraz Doroty Stadnik - dyrektor Zespołu Szkół w Długosiodle. Wszystkim trzem przedłużono czas pracy na stanowisku dyrektora do końca sierpnia 2021 roku.

Burmistrz Wyszkowa podjął taką samą decyzję w Przedszkolu nr 7, gdzie dyrektorem jest Urszula Rojek i Szkole Podstawowej w Lucynowie, którą kieruje Urszula Gałecka.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wybory prezydenckie: wyniki z gmin powiatu wyszkowskiego
A ja i tak zagłosuje na Andrzeja, wieś nie wieś. Wszyscy jesteście ze wsi im głupszy tam wyżej łeb zadziera. Wszystkim baranom sie wydaje że jak ktoś im powiedział ze PełO to partia ludzi wykształconych i inteligentnych to każdy baran chce być "mądry: nawet wbrew sobie i swoim przekonaniom. Czy naprawdę ta pseudo miejska inteligencja nie widzi co się w kraju dzieje. Ja się pytam, skoro teraz jest rozdawnictwo to jak nazwać wcześniejsze poczynania. "pieniędzy nie ma nie było i nie będzie" i gdzie one były ? Inteligencja - :) - doczytaj o ułaskawieniu a nie piszesz głupoty wyrwane z kontekstu.
wwy
Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA