REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dyrektorzy o rok dłużej

Nauka

Zarząd Powiatu zdecydował o przedłużeniu o rok kadencji dyrektorów trzech szkół, którym umowy powinny wygasnąć z końcem sierpnia 2020 r. Podobną decyzję wcześniej podjął burmistrz Wyszkowa w stosunku do dwóch dyrektorów szkół i przedszkoli.

REKLAMA

Gdyby szkoły, przedszkola funkcjonowały normalnie, samorządy ogłaszałyby konkursy na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych, którym w tym roku szkolnym kończą się kadencje. Epidemia koronawirusa spowodowała jednak, że organom prowadzącym dano ustawową możliwość przedłużenia kadencji o rok - bez konieczności przeprowadzania konkursów. Zarząd powiatu podjął taką decyzję w stosunku do trzech osób: Grażyny Kalinowskiej - dyrektor CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie, Elżbiety Piórkowskiej - dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku oraz Doroty Stadnik - dyrektor Zespołu Szkół w Długosiodle. Wszystkim trzem przedłużono czas pracy na stanowisku dyrektora do końca sierpnia 2021 roku.

Burmistrz Wyszkowa podjął taką samą decyzję w Przedszkolu nr 7, gdzie dyrektorem jest Urszula Rojek i Szkole Podstawowej w Lucynowie, którą kieruje Urszula Gałecka.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Baza odpadów przy Zakolejowej. Urząd czeka na uwagi
Każdy niech wącha własne śmieci jeżeli są to śmieci tylko z miasta to powinniśmy wąchać je sami. A nie podsuwać innym pod nos
Tomasz
Uciekł przed pociągiem, wyłamując szlaban
Szlabany w tym miejscu maja zabezpieczenia nie trzeba ich łamać, poza tym często zamykają się bez przyczyny lub nie zamykają w ogóle. Wolałem jak ich nie było wtedy uważałem zawsze A teraz usypiają czujność A nie zawsze działają poprawnie
Tomasz
Pożar zabrał im wszystko
Dom 160 m, nowy budynek, nowe ogrodzenie, brama z napędem - koszt ubezpieczenia łącznie z wyposażeniem itp, full pakiet -512 zł rok, czyli ok 43 zł miesięcznie!!! To 3 paczki fajek. Kiedy ludzie się nauczą, żeby się ubezpieczać. A później lament i żebranie o pomoc. Współczuję problemu, ale też współczuję głupoty.
Bolo
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Dominiki, Mateusza, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA