REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Sprawy w urzędzie znów bezpośrednio

Miasto

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie oraz Urząd Miejski w Wyszkowie od wtorku, 26 maja, będą prowadzić bezpośrednią obsługę interesantów wewnątrz budynku, bez konieczności wcześniejszego umówienia się.

REKLAMA

Otwarte będzie jedno - główne wejście do budynku, przy którym klienci znajdą środki ochrony: płyn do dezynfekcji, rękawiczki. Należy pamiętać o nałożonym przez rząd obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Pracownicy urzędów będą wyposażeni we wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej.

Przed wejściem do budynku przy alei Róż 2 nadal umieszczone są skrzynki na korespondencję kierowaną do Urzędu Miejskiego w Wyszkowie oraz Starostwa Powiatowego. Do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie nadal obowiązuje system umawiania wizyt na konkretną godzinę, zapisy pod numerem tel. 29-743-59-17/-18. We wtorki czas pracy pozostaje skrócony do godz. 16:00. 

- Cały czas staramy się w tym trudnym czasie służyć Państwu najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Prosimy o przestrzeganie odgórnie nałożonych zasad reżimu sanitarnego - apelują urzędnicy.
 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Ania
Chętnie bym przeczyta również, które szkoły i przedszkoka pracują, jak wygląda nauka, ile dzieci zgłosiło się do szkół.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Rząśnik za Dudą
Brawo dla nauczycieli historii w gminie Rząśnik, a zwłaszcza w Komorowie. PRAWDZIWI PATRIOCI w tej gminie.
wyborca
Rząśnik za Dudą
I Ci co gloswali na Trzaskowskiego niech zgłoszą się do gmini i rzekną się 13stych emerytur i 500 +, oraz innych świadczeń ktore dal nam Duda.... Bo w sumie po co im niech lepiej oddadza to na dom dziecka ????
Rzasnik
Rząśnik za Dudą
Hjj
Tic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA