REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Moje piękne miasto" - już dwunasta edycja konkursu!

Miasto

Burmistrz Wyszkowa, Wyszkowskie Towarzysztwo Budownictwa Społecznego oraz Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają mieszkańców budynków zarządzanych przez WTBS do udziału w kolejnej edycji konkursu "Moje piękne miasto".

REKLAMA

- Zagrożenie epidemiologiczne i występująca kolejny rok z rzędu susza to poważne wyzwania, które mocno wpływają na nasze życie społeczne i gospodarcze. Mimo tych przeszkód uważamy, że warto podtrzymywać aktywność, dobre relacje międzyludzkie i budowane dzięki nim tradycje. Dlatego po raz kolejny pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców budynków zarządzanych przez Wyszkowskie TBS Sp. z o.o. do udziału w konkursie „Moje piękne miasto" - mówi Marek Siekierski, prezes WTBS, które organizuje konkurs współnie z Burmistrzem Wyszkowa oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wyszkowie.

To już XII edycja, w ramach której mieszkańcy zaprezentują efekty swej pracy wykonanej w ogródkach i na balkonach. W poprzednich latach, biorąc udział w konkursie, wnieśli wiele dobrego nie tylko w estetykę miasta, ale przede wszystkim we wzajemne relacje, dbanie o dobro wspólne.

- To trwałe efekty ich wysiłku, potwierdzane corocznie. I z pewnością jednym z kryteriów oceny tegorocznego konkursu będzie trwałość projektu - dodaje Marek Siekierski.  

Na uczestników, jak co roku, czekają atrakcyjne nagrody, a także satysfakcja z wykonanej pracy i piękna najbliższego otoczenia. Zapraszamy do udziału. Komisja konkursowa pierwszej oceny ogródków dokona 16 czerwca.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


moje piękne miastokonkursWyszkówWTBS

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
Duża awaria wodociągu
Mieszkam w bloku obok budowy ,plac po wodociągach , pełno tam rur. Panowie pracują bez żadnych planów. Boję się, że za chwilę możemy wylecieć w powietrze bo przebiją rurę od gazu. Całkowita ignorancja i brak profesjonalizmu.
Wyszkowianka
Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA