REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Moje piękne miasto" - już dwunasta edycja konkursu!

Miasto

Burmistrz Wyszkowa, Wyszkowskie Towarzysztwo Budownictwa Społecznego oraz Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają mieszkańców budynków zarządzanych przez WTBS do udziału w kolejnej edycji konkursu "Moje piękne miasto".

REKLAMA

- Zagrożenie epidemiologiczne i występująca kolejny rok z rzędu susza to poważne wyzwania, które mocno wpływają na nasze życie społeczne i gospodarcze. Mimo tych przeszkód uważamy, że warto podtrzymywać aktywność, dobre relacje międzyludzkie i budowane dzięki nim tradycje. Dlatego po raz kolejny pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców budynków zarządzanych przez Wyszkowskie TBS Sp. z o.o. do udziału w konkursie „Moje piękne miasto" - mówi Marek Siekierski, prezes WTBS, które organizuje konkurs współnie z Burmistrzem Wyszkowa oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wyszkowie.

To już XII edycja, w ramach której mieszkańcy zaprezentują efekty swej pracy wykonanej w ogródkach i na balkonach. W poprzednich latach, biorąc udział w konkursie, wnieśli wiele dobrego nie tylko w estetykę miasta, ale przede wszystkim we wzajemne relacje, dbanie o dobro wspólne.

- To trwałe efekty ich wysiłku, potwierdzane corocznie. I z pewnością jednym z kryteriów oceny tegorocznego konkursu będzie trwałość projektu - dodaje Marek Siekierski.  

Na uczestników, jak co roku, czekają atrakcyjne nagrody, a także satysfakcja z wykonanej pracy i piękna najbliższego otoczenia. Zapraszamy do udziału. Komisja konkursowa pierwszej oceny ogródków dokona 16 czerwca.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


moje piękne miastokonkursWyszkówWTBS

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org