REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Do specjalisty tylko na umówioną godzinę

Miasto

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pacjentom, jak i personelowi SPZZOZ dyrekcja szpitala wprowadziła nowe zasady przyjmowania pacjentów w poradniach specjalistycznych i diagnostycznych.

REKLAMA

Przyjęcia w poradniach odbywać się będą wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu się pacjenta na konkretny dzień i godzinę do wybranej poradni. W przypadku pacjentów planowych, według kolejki oczekujących personel rejestracji danej poradni kontaktuje się z pacjentem w celu potwierdzenia wizyty i ustalenia konkretnego dnia i godziny. Przyjęcia pacjentów odbywają się nie częściej niż co 15 minut (za wyjątkiem Poradni Leczenia Uzależnień i Poradni Zdrowia Psychicznego) z zachowaniem reżimu sanitarnego i bezpiecznej odległości miedzy pacjentami oczekującymi na wizytę. Na umówioną wizytę pacjent przybywa do poradni zgodnie z wyznaczoną godziną, po wcześniejszym dokonaniu pomiaru temperatury ciała przy wejściu oraz wypełnieniu ankiety. Pacjent może wejść do przychodni nie wcześniej niż na 10 minut przed umówioną wizytą. Decyzję o przyjęciu pacjenta podejmuje lekarz. Każdy pacjent zgłaszający się do poradni powinien posiadać maseczkę oraz zdezynfekować ręce  przy wejściu. Pacjenci, u których nie odbyła się wizyta/ teleporada, proszeni są o kontakt z rejestracją danej poradni  w celu ustalenia terminu wizyty. W nagłych przypadkach pacjenci będą przyjmowani na bieżąco. Nadal funkcjonują teleporady, w ramach których możemy skorzystać z zaleceń, e-zwolnienia, e-recepty, bez konieczności osobistej wizyty w poradni. 

Wykaz telefonów, pod które można dzwonić w celu ustalenia terminu wizyty:

Rejestracja Przychodni Przyszpitalnej: 29 743 76 58
Poradnia Chirurgii Ogólnej
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Poradnia Kardiologiczna
Poradnia Neurologiczna
Poradnia Onkologiczna
Poradnia Otolaryngologiczna
Poradnia Okulistyczna
Poradnia Gastroenterologiczna
Poradnia Reumatologiczna
Poradnia Rehabilitacyjna
Poradnia Endokrynologiczna
Poradnia Urologiczna

Rejestracja Poradni Ginekologiczno-Położniczej: 29 743 76 80
Rejestracja Poradni Neonatologicznej: 29 743 76 98
Rejestracja Poradni Zdrowia Psychicznego: 29 742 57 02
Rejestracja Poradni Leczenia Uzależnień: 29 743 76 24
Rejestracja Poradni Diabetologicznej: 29 742 50 41
Rejestracja Poradni Pulmonologicznej: 29 742 40 07
Rejestracja Poradni Medycyny Pracy: 29 743 76 21

Podobne zasady będa obowiązywały od 25 maja w poradniach diagnostycznych: laboratorium analityczne, pracownia USG, pracownia elektrokardiografii, pracownia prób wysiłkowych i EKG, echokardiografii, pracownia endoskopii oraz pracownia audiologiczna i pracownia RTG. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA