REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Do specjalisty tylko na umówioną godzinę

Miasto

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pacjentom, jak i personelowi SPZZOZ dyrekcja szpitala wprowadziła nowe zasady przyjmowania pacjentów w poradniach specjalistycznych i diagnostycznych.

REKLAMA

Przyjęcia w poradniach odbywać się będą wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu się pacjenta na konkretny dzień i godzinę do wybranej poradni. W przypadku pacjentów planowych, według kolejki oczekujących personel rejestracji danej poradni kontaktuje się z pacjentem w celu potwierdzenia wizyty i ustalenia konkretnego dnia i godziny. Przyjęcia pacjentów odbywają się nie częściej niż co 15 minut (za wyjątkiem Poradni Leczenia Uzależnień i Poradni Zdrowia Psychicznego) z zachowaniem reżimu sanitarnego i bezpiecznej odległości miedzy pacjentami oczekującymi na wizytę. Na umówioną wizytę pacjent przybywa do poradni zgodnie z wyznaczoną godziną, po wcześniejszym dokonaniu pomiaru temperatury ciała przy wejściu oraz wypełnieniu ankiety. Pacjent może wejść do przychodni nie wcześniej niż na 10 minut przed umówioną wizytą. Decyzję o przyjęciu pacjenta podejmuje lekarz. Każdy pacjent zgłaszający się do poradni powinien posiadać maseczkę oraz zdezynfekować ręce  przy wejściu. Pacjenci, u których nie odbyła się wizyta/ teleporada, proszeni są o kontakt z rejestracją danej poradni  w celu ustalenia terminu wizyty. W nagłych przypadkach pacjenci będą przyjmowani na bieżąco. Nadal funkcjonują teleporady, w ramach których możemy skorzystać z zaleceń, e-zwolnienia, e-recepty, bez konieczności osobistej wizyty w poradni. 

Wykaz telefonów, pod które można dzwonić w celu ustalenia terminu wizyty:

Rejestracja Przychodni Przyszpitalnej: 29 743 76 58
Poradnia Chirurgii Ogólnej
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Poradnia Kardiologiczna
Poradnia Neurologiczna
Poradnia Onkologiczna
Poradnia Otolaryngologiczna
Poradnia Okulistyczna
Poradnia Gastroenterologiczna
Poradnia Reumatologiczna
Poradnia Rehabilitacyjna
Poradnia Endokrynologiczna
Poradnia Urologiczna

Rejestracja Poradni Ginekologiczno-Położniczej: 29 743 76 80
Rejestracja Poradni Neonatologicznej: 29 743 76 98
Rejestracja Poradni Zdrowia Psychicznego: 29 742 57 02
Rejestracja Poradni Leczenia Uzależnień: 29 743 76 24
Rejestracja Poradni Diabetologicznej: 29 742 50 41
Rejestracja Poradni Pulmonologicznej: 29 742 40 07
Rejestracja Poradni Medycyny Pracy: 29 743 76 21

Podobne zasady będa obowiązywały od 25 maja w poradniach diagnostycznych: laboratorium analityczne, pracownia USG, pracownia elektrokardiografii, pracownia prób wysiłkowych i EKG, echokardiografii, pracownia endoskopii oraz pracownia audiologiczna i pracownia RTG. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org