REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zewnętrzna kasa w SM "Przyszłość"

Miasto

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość" zamierza uruchomić zewnętrzną kasę, gdyż ta w budynku ze względów epidemiologicznych nie może zostać uruchomiona w najbliższym czasie.

REKLAMA

Od poniedziałku 16 marca do odwołania zamknięta została administarcja oraz kasa w Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" w Wyszkowie. Wszelkie zgłoszenia przyjmowane są mailowo lub telefonicznie. Mieszkańcy mogą wnosić opłaty czynszowe przelewem a w przypadku braku takiej możliwości od wpłat dokonanych z opóźnieniem nie są im naliczane odsetki za zwłokę. Niebawem ma się to zmienić, gdyż zarząd SM "Przyszłość" podjął decyzję o uruchomieniu kasy zewnętrznej - na tarasie siedziby Spółdzielni (na wysokości wejścia do sali konferencyjnej).

- Otwarcie kasy wewnątrz budynku nie wchodzi w rachubę w najbliższym okresie. Spółdzielnia posiada 3800 lokali, z czego połowa mieszkańców dokonuje opłat w kasie. To oznacza około 1900 operacji miesięcznie. Kasy są tak usytuowane, że nie ma okien, nie ma możliwości przewietrzenia pomieszczenia, a przy takich ilościach interesantów dochodziłoby do gromadzenia się ich przy okienku - uzasadnia decyzję prezes Mirosław Marszał. 

Kasa zewnętrzna zostanie uruchomiona za około dwa tygodnie. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepidspóldzielnia mieszkaniowa Przyszłość

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Mieszkam w bloku obok budowy ,plac po wodociągach , pełno tam rur. Panowie pracują bez żadnych planów. Boję się, że za chwilę możemy wylecieć w powietrze bo przebiją rurę od gazu. Całkowita ignorancja i brak profesjonalizmu.
Wyszkowianka
Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
Ten koronawirus to jedna wielka ściema.
Marek
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA