REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zewnętrzna kasa w SM "Przyszłość"

Miasto

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość" zamierza uruchomić zewnętrzną kasę, gdyż ta w budynku ze względów epidemiologicznych nie może zostać uruchomiona w najbliższym czasie.

REKLAMA

Od poniedziałku 16 marca do odwołania zamknięta została administarcja oraz kasa w Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" w Wyszkowie. Wszelkie zgłoszenia przyjmowane są mailowo lub telefonicznie. Mieszkańcy mogą wnosić opłaty czynszowe przelewem a w przypadku braku takiej możliwości od wpłat dokonanych z opóźnieniem nie są im naliczane odsetki za zwłokę. Niebawem ma się to zmienić, gdyż zarząd SM "Przyszłość" podjął decyzję o uruchomieniu kasy zewnętrznej - na tarasie siedziby Spółdzielni (na wysokości wejścia do sali konferencyjnej).

- Otwarcie kasy wewnątrz budynku nie wchodzi w rachubę w najbliższym okresie. Spółdzielnia posiada 3800 lokali, z czego połowa mieszkańców dokonuje opłat w kasie. To oznacza około 1900 operacji miesięcznie. Kasy są tak usytuowane, że nie ma okien, nie ma możliwości przewietrzenia pomieszczenia, a przy takich ilościach interesantów dochodziłoby do gromadzenia się ich przy okienku - uzasadnia decyzję prezes Mirosław Marszał. 

Kasa zewnętrzna zostanie uruchomiona za około dwa tygodnie. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepidspóldzielnia mieszkaniowa Przyszłość

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org