REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Sąd wznawia pracę

Miasto

Sąd Rejonowy w Wyszkowie wznowił przyjmowanie interesantów w Biurze Obsługi Interesanta oraz czytelni akt. Wznowione zostają też rozprawy sądowe. W budynku sądu obowiązuja jednak ścisłe rygory bezpieczeństwa, jak mierzenie temperatury przed wejściem, dezynfekcja, przebywanie tylko w wyznaczonych strefach czy kwarantanna korespondencji.

REKLAMA

Od 22 maja otwarte dla interesantów są:

- Biuro Obsługi Interesanta (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00)

- Czytelnia akt (od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 14:00)

Do budynku Sądu będą wpuszczane osoby mające zasłonięte usta i nos maseczką ochronną, przyłbicą lub częścią garderoby. Osoby te muszą posiadać wezwanie lub zawiadomienie w celu wzięcia udziału w rozprawie lub posiedzeniu jawnym. Do budynku sądu wpuszczani będą także interesanci w celu złożenia pisma w Biurze Obsługi lub korzystające z czytelni akt. Po wejściu do budynku sądu każdy musi się udać do specjalnie wyznaczonego punktu kontroli, gdzie należy zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki a także poddać się obowiązkowemu rutynowemu mierzeniu temperatury. Należy bezwzględnie przestrzegać dwumetrowego odstępu od innych osób. 

Do budynku nie zostaną wpuszczone osoby nie posiadające zakrytego nosa i ust, a także osoby odmawiające poddania się pomiarowi temperatury ciała

Sekretariaty wydziałów nadal nie prowadzą obsługi interesantów - tą zajmuje się wyłącznie Biuro Obsługi Interesanta. Pracownikom zakazuje się używania klimatyzacji. Powinni też ograniczyć bezpośrednie kontakty ze współpracownikami. W sądzie prowadzona będzie kontrola liczby osób przebywających na salach rozpraw, w czytelni, itp. Ograniczono dostęp publiczności do sal rozpraw. Na terenie budynku wyznaczono także strefy ograniczące możliwość przemieszczania się (np. oczekujących świadków). Dokumenty kierowane do sądu będą poddawane 24-godzinnej kwarantannie. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniasąd rejonowy w Wyszkowiesąd

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
Duża awaria wodociągu
Mieszkam w bloku obok budowy ,plac po wodociągach , pełno tam rur. Panowie pracują bez żadnych planów. Boję się, że za chwilę możemy wylecieć w powietrze bo przebiją rurę od gazu. Całkowita ignorancja i brak profesjonalizmu.
Wyszkowianka
Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA