REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Sąd wznawia pracę

Miasto

Sąd Rejonowy w Wyszkowie wznowił przyjmowanie interesantów w Biurze Obsługi Interesanta oraz czytelni akt. Wznowione zostają też rozprawy sądowe. W budynku sądu obowiązuja jednak ścisłe rygory bezpieczeństwa, jak mierzenie temperatury przed wejściem, dezynfekcja, przebywanie tylko w wyznaczonych strefach czy kwarantanna korespondencji.

REKLAMA

Od 22 maja otwarte dla interesantów są:

- Biuro Obsługi Interesanta (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00)

- Czytelnia akt (od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 14:00)

Do budynku Sądu będą wpuszczane osoby mające zasłonięte usta i nos maseczką ochronną, przyłbicą lub częścią garderoby. Osoby te muszą posiadać wezwanie lub zawiadomienie w celu wzięcia udziału w rozprawie lub posiedzeniu jawnym. Do budynku sądu wpuszczani będą także interesanci w celu złożenia pisma w Biurze Obsługi lub korzystające z czytelni akt. Po wejściu do budynku sądu każdy musi się udać do specjalnie wyznaczonego punktu kontroli, gdzie należy zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki a także poddać się obowiązkowemu rutynowemu mierzeniu temperatury. Należy bezwzględnie przestrzegać dwumetrowego odstępu od innych osób. 

Do budynku nie zostaną wpuszczone osoby nie posiadające zakrytego nosa i ust, a także osoby odmawiające poddania się pomiarowi temperatury ciała

Sekretariaty wydziałów nadal nie prowadzą obsługi interesantów - tą zajmuje się wyłącznie Biuro Obsługi Interesanta. Pracownikom zakazuje się używania klimatyzacji. Powinni też ograniczyć bezpośrednie kontakty ze współpracownikami. W sądzie prowadzona będzie kontrola liczby osób przebywających na salach rozpraw, w czytelni, itp. Ograniczono dostęp publiczności do sal rozpraw. Na terenie budynku wyznaczono także strefy ograniczące możliwość przemieszczania się (np. oczekujących świadków). Dokumenty kierowane do sądu będą poddawane 24-godzinnej kwarantannie. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniasąd rejonowy w Wyszkowiesąd

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org