REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zespół Szkół nr 3 zaprasza na wirtualny dzień otwarty

Nauka

28 maja Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie zaprasza na wirtualny dzień otwarty. W sieci będzie można poznać bliżej szkołę i jej ofertę edukacyjną na rok szkolny 2020/21.

REKLAMA

Czas jest nadzwyczajny - pandemia zatrzymała wszystkich w domach, a zatem i tegoroczny dzień otwarty w Zespole Szkół nr 3 będzie miał zupełnie inny charatker - wirtualny. 28 maja o godz. 10.00 wystarczy odwiedzić FP szkoły na Facebooku i udać się na wirtualny spacer po ZS nr 3. Będą tam czekać nauczyciele, wychowawcy przyszłych klas pierwszych i uczniowie - na czacie na żywo. Opowiedzą o szkole, zaprezentują ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny, zaprezentują trening zapoznawczy. E-porad udzieli sekretariat szkoły. Zapraszamy wszystkich chętnych ósmoklasistów! 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org