REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jest nowy radny

Miasto

Mirosław Powierza (na zdj.) złożył ślubowanie i od 21 maja oficjalnie jest już radnym Rady Miejskiej w Wyszkowie. Zajął miejsce Krzysztofa Sobieskiego, który zrezygnował z mandatu.

REKLAMA

Na sesji Rady Miejskiej 21 maja uzupełniono skład Rady. Mirosław Powierza, który startował w ostatnich wyborach samorządowych z listy PiS i zdobył kolejno najwięcej głosów, złożył ślubowanie i oficjalnie objął mandat po Krzysztofie Sobieskim. Ten zrezygnował  z mandatu 5 marca po ujawnieniu afery pedofilskiej z jego udziałem.  9 marca Rada Miejska pozbawiła go funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. "Przyczyną były poważne zarzuty wobec radnego, szczególnie dotyczące jego zachowań w stosunku do osób nieletnich. Z uwagi na to wyrażamy kategoryczny sprzeciw wobec pełnienia przez radnego Krzysztofa Sobieskiego tak ważnej funkcji w Radzie Miejskiej" - uzasadniali wówczas radni. Chodzi o ujawnione przez wyszkowską młodzież i opublikowane w internecie przez Zbigniewa Stonogę zarzuty o czyny pedofilskie, jakich miał się dopuścić radny: wysyłanie swoich nagich zdjęć, udostępnianie treści pornograficznych, propozycje spotkań a nawet kontaktów seksualnych - w tym wobec osób małoletnich poniżej 15 roku życia. O sprawie szeroko pisaliśmy TUTAJ. W prokuraturze toczy się postępowanie w tej sprawie.

Fot. Archiwum

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Rada Miejska w WyszkowieWyszkówKrzysztof PoweirzaPiSmandatradny

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org