REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

MONAR Wyszków nagrał #hot16challange2 (video)

Rozrywka

Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień "MONAR" w Wyszkowie podjął wyzwanie i nagrał #hot16challange2. Piosenka nosi tytuł "Antywirus". W ten sposób społeczność Ośrodka przyłączyła się do akcji pomocy medykom w walce z koronawirusem.

REKLAMA

Celem akcji był milion złotych, ale na koncie jest już prawie trzykrotnie więcej. Wszystkich zaś opanowała moda na rapowanie. 

Hot 16 Challenge 2 to inicjatywa rozgrywająca się w serwisie YouTube. Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój utwór w 72 godziny. Chodzi nie tylko o nagrywanie muzyki, ale również o pomoc w walce z koronawirusem, bowiem wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka na siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i inni użytkownicy internetu, mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia.

- Super byłoby obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek: "Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem"! - zachęca raper Solar - Karol Poziemski, inicjator #hot16challenge2

Pieniądze ze zbiórki prowadzonej dzięki siepomaga.pl w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Wysokość wpłaty jest dowolna. 

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

A oto #hot16challenge2 w wykonaniu MONAR Wyszków


 

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Moar Wyszków#hot16challange2Wyszkówrapsiepomoaga.plkoronawirus

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Pokochaj Rybienko Leśne
Od dawna wiadomo ze pani naczelnik ma swoich ulubionych i tych których nie lubi .Nie ma co po niej oczekiwać jakiegoś zaangażowania.
wyszkowianka
Pokochaj Rybienko Leśne
A gdzie była naczelnik wydziału promocji???? Czy too impreza niegodna jej fatygi? Na tenisie w Rybienku bywa to chyba i tu powinna zagościć? A nieee przecież tu za mało wazeliny dla burmistrza, tu społecznicy pokazują jak można organizować niesztampowe imprezy. Nie w łaskach pani naczelnik takie działania i tacy ludzie. Burmistrz się chwali patronatem ale na gminnym facebooku ani słowa o jubileuszu pięknej dzielnicy Wyszkowa. Wstyd! Po co taki wydział promocji?
Maro
Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Wtorek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA