REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

MONAR Wyszków nagrał #hot16challange2 (video)

Rozrywka

Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień "MONAR" w Wyszkowie podjął wyzwanie i nagrał #hot16challange2. Piosenka nosi tytuł "Antywirus". W ten sposób społeczność Ośrodka przyłączyła się do akcji pomocy medykom w walce z koronawirusem.

REKLAMA

Celem akcji był milion złotych, ale na koncie jest już prawie trzykrotnie więcej. Wszystkich zaś opanowała moda na rapowanie. 

Hot 16 Challenge 2 to inicjatywa rozgrywająca się w serwisie YouTube. Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój utwór w 72 godziny. Chodzi nie tylko o nagrywanie muzyki, ale również o pomoc w walce z koronawirusem, bowiem wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka na siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i inni użytkownicy internetu, mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia.

- Super byłoby obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek: "Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem"! - zachęca raper Solar - Karol Poziemski, inicjator #hot16challenge2

Pieniądze ze zbiórki prowadzonej dzięki siepomaga.pl w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Wysokość wpłaty jest dowolna. 

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

A oto #hot16challenge2 w wykonaniu MONAR Wyszków


 

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Moar Wyszków#hot16challange2Wyszkówrapsiepomoaga.plkoronawirus

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org