REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bezpłatny stadion dla dzieci i młodzieży

Sport

WOSIR zaprasza dzieci i młodzież z wyszkowskich szkół do bezpłatnego korzystania ze stadionu przy ul. Kościuszki. Boiska, bieżnia, korty będą dostępne za darmo do końca czerwca.

REKLAMA

Od 18 maja do 30 czerwca WOSiR udostępni bezpłatne dzieciom i młodzieży szkół podstawowych i średnich stadion przy ul. Kościuszki. Bezpłatne korzystanie obejmuje:

- boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej

- boisko treningowe o nawierzchni z trawy syntetycznej

- bieżnię lekkoatletyczną

- korty tenisowe

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży z gminy Wyszków. Nie dotyczy klubów sportowych i zajęć prowadzonych w ramach działalności gospodarczej. Obiekty będą udostępnione przez 7 dni w tygodniu w godz. od 8.00 do 21.00 (z wyłączeniem terminów zarezerwowanych wcześniej przez kluby). Nie będzie możliwości ich oświetlenia.

Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 29-742-42-69. Sposób, godzina wejścia na obiekt i ogólne zasady korzystania zostaną ustalone z pracownikiem WOSiR przyjmującym rezerwację. Wejście na obiekt zostanie poprzedzone sprawdzeniem dokumentów potwierdzających status ucznia szkoły zlokalizowanej na terenie Gminy Wyszków. Jednorazowe wejście na obiekt nie może przekroczyć 120 minut. Do odwołania nie będzie można wchodzić do budynku WOSiR oraz korzystać z szatni, natrysków, toalet.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


stadionWyszkówWOSiR Wyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Mało uczniów w szkołach
W Wyszkowie są nie tylko szkoły GMINNE. Szkoda, że dziennikarze widzą tylko szkoły pod patronatem BURMISTRZA, innych, często lepszych, nie zauważając. Ciekawe, dlatego...
Ania
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
W szczególności Miss Urzędu i.Kozon jest najodpowiedniejsza do wyjasniania takich spraw???? no ludzie serio
Krysia
Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org